YI Mini Dash Camera

Najważniejsze cechy kamery YI Mini Dash

  • Kąt widzenia 140°
  • Wyświetlacz 2″
  • Nagrywanie FullHD w 30 kl/s
  • Nagrywanie audio
  • Zapis na karcie MicroSD (do 64 GB)
  • System ADAS (asystent pasa ruchu, śledzenie poprzedzającego pojazdu)
  • Żyroskop (nagrywanie awaryjne)
  • Darmowa aplikacja na telefon (WiFi)

YI Mini Dash jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kierowcy. Minimalistyczne wzornictwo urządzenia dopasowuje się do każdego pojazdu i powoduje, że kamera pozostaje niemal niewidoczna dla kierowcy.

299,00 

Kategoria: SKU: YCS.1B18

Opis

YI Mini Dash.
Kompaktowo i bezpiecznie.

YI Mini Dash jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kierowcy. Minimalistyczne wzornictwo dopasowuje się do pojazdu i powoduje, że kamera pozostaje niemal niewidoczna. Szerokokątny obiektyw obejmuje pełny zakres widzenia, dlatego nie musisz obawiać się, że coś umknie jego uwadze. System automatycznego wykrywania kolizji powoduje, że natychmiast masz pod ręką dowód, który może okazać się kluczowy do wyjaśnienia przyczyny wypadku. Ruszaj w trasę z YI Mini Dash i poczuj się bezpiecznie.

Kamera samochodowa Yi - mini dash
null

140° Obiektyw szerokokątny

null

Nagrywanie Full HD 1080p

null

Ekran LCD 2.0”

null

Detektor kolizji

Wideo-rejestrator samochodowy z pokazanym kątem widzenia

Wspiera Cię
obiektyw szerokokątny 140°

Szerokokątny obiektyw 140 stopni pokrywa pole widzenia dla trzech pasów ruchu. Jego konstrukcja redukuje martwe punkty kadru, dlatego masz pewność, że Twoje nagrania nie mają uciętego kadru. Obiektyw w kamerze YI Mini Dash otrzymał filtr podczerwieni redukujący promienie UV i nadmierną ilość światła. Wszystkie nagrania w rozdzielczości Full HD są ostre i jeszcze bardziej realistyczne.

Jakość FullHD
oraz nagrywanie awaryjne

Kamera YI Mini Dash może nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p i 30 kl./s. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o rejestrowaniu dynamicznych scen. Obiektyw jest w stanie uchwycić kolizję z najdrobniejszymi szczegółami. Dzięki zastosowaniu technologii żyroskop Twoja kamera automatycznie zapisuje nagranie i udostępnia Ci je natychmiast po zdarzeniu. Kamera ma wbudowany 3-osiowy żyroskop, który zostaje automatycznie aktywowany w momencie kolizji. Wówczas automatycznie aktywowana zostanie funkcja awaryjnego nagrywania. Nawet gdy masz za mało miejsca na karcie pamięci lub nagrywasz w pętli, to materiał nie zostanie usunięty. Dowód z miejsca wypadku będzie gotowy do Twojej dyspozycji

wideorejestrator jazdy firmy mini dash
Kamera samochodowa Ultra Dash

Wyświetlacz 2.0″
i przyjazny interfejs

Kamera samochodowa YI Mini Dash dysponuje wyświetlaczem LCD o przekątnej 2 cali. Przyjazny interfejs został wyposażony w duże przyciski ułatwiające nawigację. W mgnieniu oka możesz przejrzeć nagrania, a także ustawić nagrywanie czy wykonywanie zdjęć. Obsługa YI Mini Dash nigdy nie była prostsza.

Dyskretny design
oraz łatwa instalacja

Kamera YI Mini Dash może nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p i 30 kl./s. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o rejestrowaniu dynamicznych scen. Obiektyw jest w stanie uchwycić kolizję z najdrobniejszymi szczegółami. Moduł WIFI wbudowany w kamerę samochodową działa na częstotliwości 2,4 GHz. Ściągnij dedykowaną aplikację i oglądaj filmy w czasie rzeczywistym, odtwarzaj nagrania, a także ściągaj je na swoje urządzenie bez żadnych zakłóceń i opóźnień.

kamera samochodowa
Kolor Czarny
Procesor Dual Core CPU
Matryca 2 million pixel high-sensitivity image sensor
Obiektyw szklany
Kąt widzenia 140°
Przysłona F2.2
Wyświetlacz 2.0” TFT LCD 960x240
Rozdzielczość wideo 1080p przy 30 FPS
720p przy 30 FPS
Kodowanie H.264
Format wideo MP4
Żyroskop 3-osiowy żyroskop
Nagrywanie w pętli tak
Wide Dynamic Range (WDR) tak
Mocowanie taśma 3M
Wi-Fi 802.11n, 2.4 GHz
Pamięć MicroSD 8-64 GB klasy 10 U1 i wyższe, format FAT32
Mikrofon wbudowany mikrofon
Głośnik wbudowany głośnik
Zasilanie 5V/2A microUSB
Wymiary 54 x 38 x 85.5
Waga 70 g
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera Kamerę
Instrukcję
Kabel microUSB
Ładowarkę samochodową