Yi home kamera

Yi Home Camera

720p HD | Szerokokątny obiektyw 111° | Dwustronna komunikacja audio | Detektor ruchu | Podczerwień

Kamera Yi Home podnosi poczucie bezpieczeństwa i pomaga w organizacji codziennego chaosu. Dzięki wysokiej jakości połączeniu audio i wideo, możesz pozostać w kontakcie z rodziną gdziekolwiek jesteś. Detektor ruchu oraz doskonałe widzenie w nocy pozwoli ochraniać i obserwować to, co dla Ciebie ważne. Wszystko z twojego telefonu, za jednym dotknięciem palca.

720p
HD

249 zł Kup teraz

Wystarczą trzy proste kroki

Pobierz aplikację

Podłącz kamerę

Połącz kamerę z telefonem

Centrum sterowania w telefonie

Kamera Yi Home pasuje wszędzie. Do biura, do mieszkania, do magazynu i wszędzie tam gdzie chcesz mieć sprawy na oku. Wystarczy połączyć ją z Wi-Fi, aby jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, mieć nie tylko podgląd na żywo, ale także możliwość komunikacji z innymi.

Inteligentne powiadomienia

Jesteśmy przekonani, że twoim życiowym celem nie jest oglądanie długich nagrań z monitoringu. Dlatego, nasza kamera wyśle ci powiadomienia na komórkę z informacją o wykrytym ruchu i podglądem na żywo.

Monitoruj włamania

Uchwyć nieproszonych gości

Otrzymuj powiadomienia

Zobacz jak bawią się dzieci pod Twoją nieobecność

Domowa kamera

Śledź wydarzenia w swoim domu

Chcesz sprawdzić, czy nowa niania opiekuje się twoimi pociechami, tak jakbyś sobie tego życzył? Nie chcesz więcej opuścić ważnych rodzinnych uroczystości? Wystarczy, że włączysz aplikację na komórce, aby móc rozmawiać, oglądać i korzystać z nowych możliwości.

Śledź ważne momenty

Czytaj na dobranoc

Nie przegap ważnych chwil

Twój pies rozrabia gdy nikogo nie ma?

Kontroluj sytuację

Twoje zwierzaki wymagają ciągłej uwagi? Teraz możesz kontrolować domowe sprawy, nawet zza biurka w pracy. A jeśli pies znowu drapie meble? Przywołaj go do porządku, komendą głosową.

Śledź przygody zwierzaka

Sprawdź, czy nie rozrabia

Wysyłaj komendy

Smart kamera Yi

Upewnij się, że Twoje dziecko śpi

Domowa kamera

Najwyższa jakość  w dzień i w nocy

Wszechstronność Yi home kamery jest ogromna. Nieinwazyjny czujnik podczerwieni 940 mm sprawi, że będziesz mógł uzyskać podgląd o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu kamera z powodzeniem może służyć jako elektroniczna niania, włącz aplikację i obserwuj swoją pociechę, bez najmniejszego hałasu.

Widok w ciemnościach

Czuwaj nad dzieckiem

Nieinwazyjna podczerwień

Intuicyjna aplikacja i czterokrotny zoom cyfrowy

Aplikacja została zaprojektowana w taki sposób, aby korzystanie z niej było intuicyjne i proste. Wbudowane w nią czytelne funkcje sprawiają, że sterowanie kamerą Yi Home jest dziecinnie proste. Wystarczy stuknąć dwukrotnie w ekran, aby przybliżyć obraz.

obraz z kamery Yi

Szerokokątny obiektyw 111°

Obiektyw zastosowany w Yi Home kamera ma kąt widzenia aż 111° . Powoli ci to uzyskać szeroki obraz na ekranie twojego telefonu. Wysoka rozdzielczość 1280 x 720 sprawi, że nie umknie ci żaden detal.

Aplikacja Yi Home

Aplikacja to nasza wisienka na torcie. Po prostu ściągnij ją na telefon, zaloguj się, a ona sama powie ci co dalej robić. Możesz obsługiwać dzięki niej kilka kamer jednocześnie, mając na oku każdy kąt. Dodatkowo, możesz przeglądać dzienniki zdarzeń, czyli chronologicznie ułożone zapisy z monitoringu. Prostota i funkcjonalność, to w dwóch słowach specyfikacja aplikacji Yi Home.

app-smart

YI Home PC App

Monitoruj swój dom za pomocą komputera

Pobierz aplikację przeznaczoną na system Windows i kontroluj swoje kamery na komputerze PC. Przejrzysty interfejs oraz zwiększone możliwości pozwolą Ci kontrolować każde pomieszczenie na Twoim ekranie.

Kliknij i sprawdź jak korzystać z aplikacji na komputer »
pc-app-pl
button MAC download
APLIKACJA_PC_EKRAN

Aplikacja Yi home
Yi aplikacja home kamera
Yi home aplikacja

Specyfikacja

Obiektywszklany
Kąt widzenia111.2°
Rozdzielczość video720p przy 20 FPS
Wizja nocnatak, 5 metrów
Podczerwień8 lamp 940nm
Dodatkowe funkcjeWykrywanie ruchu
Powiadomienia na smartfon
Komunikacja audio
Obsługiwane protokołyIPV4
UDP
TCP
HTTP
DHCP
P2P
Wi-Fitak, 2.4GHz 802.11 b/g/n
PamięćmicroSD 8-32GB
Wymiary80 x 111.4 x 32.1 mm
Waga226.7g
Gwarancja24 miesiące
Zestaw zawierakamerę
kabel microUSB
ładowarkę USB
instrukcję w języku polskim