Promocja!

YI Home Camera 2 z chmurą YI Cloud

Najważniejsze cechy kamery YI Home 2

 • Kąt widzenia 130°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Możliwość zliczania osób w pomieszczeniu
 • Rozpoznawanie gestów
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.
Kamera nagrywa w jakości Full HD 1080P dzięki czemu każdy detal zostanie uchwycony. Ultra szeroki kąt nagrywania – 130 stopni pozwoli na nagranie praktycznie każdego pomieszczenia.

W zestawie z kamerą YI Home 2 subskrypcja YI Cloud dla 5 kamer (15 dni nagrań)!

YI Home Camera 2 idealnie sprawdzi się jako niania do dziecka, a to za sprawą nowej funkcjonalności jaką jest rozpoznawanie płaczu dziecka. Kamera posiada również detektor ruchu, dzięki czemu gdy tylko wykryje ruch natychmiast dostaniemy powiadomienie na telefon, nawet w kompletnej ciemności będziemy mogli sprawdzić co się dzieje. Umożliwia to funkcja trybu nocnego.

698,00  499,00 

Brak w magazynie

Opis

Kamera do monitoringu YI Home 2
Twoje wsparcie przy zwierzaku

Nie raz zdarzyło Ci się zostawić zwierzaka samego w domu. Czy chodziło Ci po głowie, co on w danej chwili robi? Czy wszystko z nim w porządku? Czy coś nabroił, a może tęskni? Dzięki kamerom do monitoringu YI Home 2 już nigdy nie stracisz go z oczu. Nie ważne, gdzie będziesz, w każdej chwili sprawdzisz, co robi Twój pupil!

Monitoring YI Home 2
tylko najwyższa jakość

Monitoring online YI Home 2 wyposażony został w diody podczerwieni, które zapewniają najwyższą jakość obrazu w nocy. Dodatkowo kamery domowe YI Home 2 nagrywają obraz przy wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów optycznych, co sprawia, że na nagranych materiałach dostrzeżesz nawet detale.

YI Home 2 z procesorem
lepszym niż wszystkie

Kamery do monitoringu online YI Home 2 pracują pod kontrolą układu Ambarella. Dzięki niemu przetwarzany obraz jest wysokiej jakości, a łączność kamery z siecią utrzymuje świetną prędkość, bez utraty pakietów. Wybierając monitoring YI wiesz, że korzystasz ze sprawdzonych rozwiązań!

Wykonanie z najlepszych
materiałów na rynku

Kamera YI Home 2 wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność monitoringu. Dzięki bardzo dobremu wykonaniu, kamery YI prezentują się bardzo dobrze nie tylko w formie dyskretnego monitoringu, ale jako kamery pozwalające na biurowe wideorozmowy lub nadzór w miejscu pracy.

Wróć do nagrań
w dowolnej chwili

Kamery WiFi YI Home 2 dzięki możliwości montażu pamięci zewnętrznej i dedykowanej aplikacji pozwalają na przeglądanie nagranych materiałów w dowolnej chwili. Dzięki ciągłej łączności z siecią dostęp do kamery IP możliwy jest z dowolnego miejsca na świecie. Już nigdy nie pozostawisz swojego dobytku bez nadzoru!

Pilnuje, informuje, zapobiega
monitoring domu yi home 2

Dzieci to prawdziwy wulkan energii. Czasem jedna para oczu to za mało, by być w stanie na bieżąco reagować na to, co robią. Kamery domowe YI Home 2 pozwalają monitorować wybrane obszary i błyskawicznie powiadamiać o wybranym ruchu. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, gdy dziecko pojawi się w miejscu, w którym nie powinno znaleźć się samo!

Dostęp do monitoringu
z każdego urządzenia

Monitoring online YI jest dostępny z każdego urządzenia. Dedykowana aplikacja YI Home może być zainstalowana zarówno na smartfonach pracujących pod kontrolą systemów iOS oraz Android, jak i komputerach z oprogramowaniem Windows lub MacOS. Korzystaj z kamer YI Home 2 tak, jak Ci wygodnie!

Wszystkie materiały
nagrane na kartę Micro SD

Kamery do monitoringu YI Home 2 nagrywają wszystkie materiały na kartę Micro SD. Dzięki temu bez najmniejszego problemu możesz pobrać nagrania przez aplikację mobilną lub też wyjąć kartę z kamery i błyskawicznie przenieść ważne treści na komputer lub inny nośnik danych. Koniec z utraconymi materiałami!

ProcesorAmbarella S2LM 600 MHz
Matryca1/2.8 inch(2.12MP) CMOS
Obiektywszklany
Kąt widzenia130°
PrzysłonaF2.0
Rozdzielczość video1920x1080 przy 25, 20 FPS, 1280x720 przy 20 FPS
Wizja nocnaTak
Podczerwień11 lamp 940nm
Dodatkowe funkcjeWykrywanie ruchu
Wykrywanie kształtu ludzkiego ciała
Wykrywanie płaczu dziecka
Powiadomienia na smartfon
Komunikacja audio
WDR/HDR
Obsługiwane protokołyIPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Wi-FiTak, 2.4GHz 802.11 b/g/n
PamięćMicroSD 8-64 GB
Wymiary122 x 70 x 59 mm
Waga132g
Gwarancja24 miesiące
Zestaw zawieraKamerę
instrukcję
Kabel microUSB
Ładowarka USB