YI Home Camera 1080p AI+

Kamerka YI Home 1080p – najważniejsze cechy

  • Kąt widzenia 112°
  • Jakość FullHD
  • Tryb nocny
  • Dwustronna komunikacja audio
  • Wykrywanie płaczu dziecka
  • Wykrywanie ruchu
  • Zapis na karcie
  • Możliwość zapisu w YI Cloud
  • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system monitoringu YI Home nagrywający obraz w jakości Full HD 1080p. Nieinwazyjne czujniki podczerwieni gwarantują ostrą wizję w całkowitych ciemnościach. Dwustronna komunikacja i funkcja detekcji płaczu umożliwiają komfortowy podgląd dziecka przez całą dobę dzięki mobilnej aplikacji na telefon z systemem Android i iOS. Inteligentne powiadomienia dają możliwość ciągłego monitoring nieproszonych gości oraz włamań.

169,00 

Opis

Sprawdź YI Home 1080p w różnych sytuacjach

Kamerka YI HOME 1080p.
BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ
OBRAZU W PRZYSTĘPNEJ CENIE.

Kamera WiFi YI Home 1080p gwarantuje obraz najwyższej jakości w przystępnej cenie. Niewielkie urządzenie zapewnia podgląd w czasie rzeczywistym i jest w stanie uchwycić nawet najmniejsze elementy każdego pomieszczenia. Inteligentny system wykrywania ruchu, a także zaawansowane czujniki podczerwieni są w stanie powiadomić Cię w każdej chwili o zbliżającym się zagrożeniu.   

Zobacz więcej
obiektywem 111°!

Doskonały obiektyw oferuje kąt widzenia 111 stopni, co powoduje, że pole widzenia obejmuje pełny zasięg każdego pomieszczenia. Kamera IP z wysokiej jakości optyką będzie czuwać nad Twoim bezpieczeństwem.

Kamera YI HOME przypilnuje
Twoją pociechę.

Wyjątkowo czuła technologia monitoringu online rozpoznaje płacz dziecka i w ciągu kilku sekund wysyła powiadomienie z krótkim filmem. YI Home 1080p bardzo dobrze spisuje się w roli elektronicznej niani. Maluch będzie pod stałą opieką, a Ty możesz spokojnie wykonywać swoje obowiązki.

YI CLOUD – BEZPIECZNY SPOSÓB NA PRZECHOWYWANIA DANYCH

Wszystkie nagrania rejestrowane za pomocą kamery YI Home 1080p bezpiecznie przechowasz na zewnętrznym serwerze, który korzysta z najnowocześniejszych systemów szyfrowania. Dzięki temu masz pewność, że Twoje filmy nigdy nie zostaną skasowane.

Doskonały obraz
również nocą.

Nawet w nocnych warunkach nie musisz martwić się o utratę najwyższej jakości. Kamera z podczerwienią dostarczy bardzo dobrego obrazu nawet w zupełnej ciemności dzięki nieinwazyjnym czujnikom. Całe otoczenie będzie doskonale widoczne jak nigdy wcześniej.

Więcej bezpieczeństwa
inteligentnymi powiadomieniami.

Kamera do monitoringu YI Home 1080p jest wyposażona w zaawansowany algorytm wykrywania ruchu. Jeśli w Twoim domu pojawi się nieproszony gość kamera natychmiast wyśle powiadomienie na Twój telefon lub komputer. Nie trać czasu na przeglądanie wielogodzinnych nagrań. Twój osobisty strażnik będzie wiedział kiedy poinformować Cię o zagrożeniu.

Dwukierunkowe Audio ułatwia komunikację

Kamera WiFi YI Home może być wykorzystana jako narzędzie do komunikacji ze współpracownikami lub bliskimi. Czuły mikrofon i głośniki dysponujące czystym dźwiękiem umożliwiają pracę w dwóch trybach. Wybierając hands-free możesz prowadzić długie rozmowy bez używania rąk. Jeśli chcesz przekazać jedynie krótką wiadomość, to za pomocą jednego przycisku w trybie Intercomu będziesz mógł się komunikować z kim chcesz przez monitoring internetowy.

Kamera YI Home zawsze
gotowa do pracy.

Kamera do domu lub firmy YI Home 1080p została zaprojektowana, abyś mógł cieszyć się obrazem najwyższej jakości przez cały czas. Urządzenie nie wymaga stałego adresu IP i może rejestrować obraz bezpośrednio na karty pamięci.

ProcesorAmbarella S2LM 600 MHz
Matryca1/2.8 inch(2.12MP) CMOS
Obiektywszklany
Kąt widzenia112°
PrzysłonaF2.0
Rozdzielczość video1080p przy 20 kl/s
Wizja nocnaTak, do 9m
Podczerwień8 lamp 940nm
Dodatkowe funkcjeWykrywanie ruchu
Wykrywanie płaczu dziecka
Korekcja aberracji obiektywu
Powiadomienia na smartfon
Komunikacja audio
Obsługiwane protokołyIPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Wi-FiTak, 2.4GHz 802.11 b/g/n
PamięćMicroSD 8-32 GB
Wymiary114 x 80 x 32 mm
Waga135g
Gwarancja24 miesiące
Zestaw zawieraKamerę
instrukcję
Kabel microUSB
Ładowarka USB