Promocja!

YI Home

Kamera YI Home – Monitoring wewnętrzny – najważniejsze cechy

  • Kąt widzenia 111.2°
  • Tryb nocny (podczerwień)
  • Wykrywanie ruchu (czujnik ruchu)
  • Zapis na karcie pamięci
  • Możliwość zapisu w YI Cloud
  • Komunikacja audio w obie strony
  • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC
  • Bezprzewodowość (kamera wifi)

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako monitoring domowy, monitoring firmy lub wszędzie tam gdzie potrzebna jest kamera do monitoring wewnętrznego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku. Kamera również świetnie się sprawdzi jako rozwiązanie do obserwacji psa lub elektroniczna niania

199,00  129,00 

Brak w magazynie

Opis

Sprawdź kamerę YI Home w różnych sytuacjach

Kamera yi Home 
Kompaktowo
i bezpiecznie.

Kamera WiFi YI Home ma wiele zastosowań. Świetnie sprawdzi się jako monitoring domu, biura, magazynu, sklepu. Obraz nagrywany w rozdzielczości HD (1280×720 px) i czujnik podczerwieni jest w stanie dostarczać nagrania w doskonałej jakości w dzień, jak i w nocy. Do działania kamery nie potrzebujesz stałego adresu IP, dlatego możesz mieć pewność, że obraz będzie zawsze rejestrowany. Eleganckie wzornictwo i bardzo mała obudowa powoduje, że bezprzewodowy monitoring YI Home pozostaje niewidoczny, a Ty bezpieczny!

Kamera yi home

szerokokątny obiektyw 111° Kamera która widzi więcej!

Kamera IP YI Home została wyposażona w  soczewki dysponujące kątem widzenia 111 stopni. W porównaniu do konkurencyjnych kamer pole widzenia jest znacznie szersze, dlatego możesz mieć wgląd na cały pokój. Dostęp do najdalszych zakamarków pomieszczenia ułatwia 4-krotny zoom. Ogromny zasięg kamery IP jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo. Duży kąt widzenia sprawia, że YI Home to niesamowicie wszechstronna kamera do monitoringu wewnętrzego, sprawdzi się dosłownie wszędzie, małej komórce i wielkiej hali magazynowej.  

Zobacz, jak działają Inteligentne powiadomienia 

Zainstaluj darmową aplikację YI Home na smartfonie z systemem Android lub iOS i otrzymuj inteligentne powiadomienia. Nieproszony gość nie może czuć się bezpiecznie w Twoim domu. Wbudowany czujnik ruchu natychmiast zauważy jego obecność i prześle Ci powiadomienie z podglądem na żywo. Detekcja ruchu działa niczym alarm, cokolwiek się wydarzy, odrazu będziesz o tym powiadomiony.  

Detekcja ruchu  i oś czasu
Szybko znajdziesz najważniejsze momenty

Wszystkie zapisane przez monitoring online nagrania są dostępne dla Ciebie zawsze i wszędzie. W dziennikach zdarzeń najważniejsze momenty zostały specjalnie zaznaczone, tak abyś nie musiał tracić wielu godzin na analizę materiałów. Wszystko jest ułożone chronologicznie i bardzo przejrzyście. YI Home to coś więcej niż kamera z detekcją ruchu. 

Monitoring online na Twoim Komputerze 

Stwórz swoje osobiste centrum kontroli przy wykorzystaniu aplikacji YI Home PC App dostępnej na komputery z MAC i Windows. Za pomocą intuicyjnego interfejsu otrzymasz dostęp do podglądu w czasie rzeczywistym z kilku kamer jednocześnie, a także dostosujesz ustawienia do swoich potrzeb. Nie potrzebujesz do tego żadnych dodatkowych urządzeń. W Prosty sposób, szybko zbudujesz najlepszy system do monitoringu. 

Wybierz aplikację dedykowaną Twojemu urządzeniu!

Wysoka jakość
niezależnie od pory dnia

Kamera do monitoringu wewnętrznego YI Home jest wyposażona w nieinwazyjne czujniki podczerwieni 940 nm. Bardzo czuły sensor jest w stanie dostarczyć obraz w wysokiej rozdzielczości także w słabych warunkach oświetleniowych. Nocna wizja to świetny sposób na podejrzenie tego, czy Twoja pociecha grzecznie śpi. Kamera YI Home świetnie sprawdzi się jako elektroniczna niania.  Otrzymuj powiadomienia na telefon, gdy dziecko się obudzi. To małe urządzenie będzie miało oko na Twoją pociechę!  Kamera z podczerwienią sprawi, że w totalnej ciemności będziesz wiedzieć co robi mała pociecha. 

Pozostań w kontakcie ze swoimi bliskimi!

Będąc poza domem lub pracą nie musisz już opuszczać ważnych dla Ciebie wydarzeń. Dwukierunkowa komunikacja audio jest doskonałym sposobem na prowadzenie rozmów z bliskimi lub współpracownikami przy pomocy smartfona połączonego z kamerką online YI Home. Kamera z głośnikiem i mikrofonem sprawi, że nie tylko zobaczysz co się aktualnie dzieje gdy Ciebie nie ma, ale będziesz mógł się również skontaktować.

Wyjątkowe momenty dostępne zawsze i wszędzie

Wszystkie nagrania, które zostały zarejestrowane za pomocą kamer WiFi YI Home możesz zapisywać nie tylko na kartach pamięci. Chmura YI Cloud to miejsce, gdzie znajdzie się miejsce dla wszystkich Twoich plików. Wszystkie momenty będą w pełni zabezpieczone, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych systemów szyfrowania. Nawet, gdy kamera zostanie uszkodzona filmy pozostaną zabezpieczone. Wszystko to sprawia, że jest to najlepszy system do monitoringu.

Azor zostaw moje kapcie!

Wychodzisz z domu, a pies zaczyna rozrabiać? Pogryzione kapcie, uszkodzone meble czy przerwane kable. Niesforny zwierzak potrafi wyrządzić spore szkody, dlatego kamera domowa przychodzi z pomocą! Wielu miłośników psów i kotów wykorzystuje YI Home jako kamera do obserwacji psa czy kota. Szerokokątny obiektyw z 4-krotnym zoomem błyskawicznie wychwyci rozrabiającego psiaka i przywoła go do porządku za pomocą komendy głosowej. W domu w końcu zapanuje porządek i dyscyplina!

Obiektywszklany
Kąt widzenia111.2°
Rozdzielczość video720p przy 20 FPS
Wizja nocnaTak, 5 metrów
Podczerwień8 lamp 940nm
Dodatkowe funkcjeWykrywanie ruchu
Powiadomienia na smartfon
Komunikacja audio
Obsługiwane protokołyIPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Wi-FiTak, 2.4GHz 802.11 b/g/n
PamięćMicroSD 8-32 GB
Wymiary80 x 111.4 x 32.1 mm
Waga226.7g
Gwarancja24 miesiące
Zestaw zawieraKamerę
instrukcję
Kabel microUSB
Ładowarka USB