Promocja!

YI Home

Kamera YI Home 1 – najważniejsze cechy

  • Kąt widzenia 111.2°
  • Tryb nocny
  • Wykrywanie ruchu
  • Zapis na karcie
  • Możliwość zapisu w YI Cloud
  • Komunikacja audio w obie strony
  • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako proste narzędzie monitoringu domowego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku.

249,00  179,00 

Rekomendowane produkty zestawie taniej:
1 Karta SD sandisk ultra 32gb 48mbs SanDisk Ultra microSD 32GB UHS-I 80MB/s
69,00  39,00 
1 SanDisk Ultra microSD 16GB UHS-I 80MB/s
42,00  29,00 
1 YI Cloud - YI Cloud (15 dni nagrań z 5 kamer)
199,00  149,00 
Zamawiana ilość Rabat
2 - 3 5 %
4 - 5 10 %
6 - 10 15 %
11 - 1000 20 %

Opis

Sprawdź YI Home w różnych sytuacjach

YI Home Camera 1.
Kompaktowo
i bezpiecznie.

Kamera WiFi YI Home jest idealnym wyborem do każdego domu, a także małego biura. Obraz nagrywany w rozdzielczości HD (1280×720 px) i czujnik podczerwieni jest w stanie dostarczać nagrania w doskonałej jakości w dzień, jak i w nocy. Do działania kamery nie potrzebujesz stałego adresu IP, dlatego możesz mieć pewność, że obraz będzie zawsze rejestrowany. Eleganckie wzornictwo i bardzo mała obudowa powoduje, że monitoring YI Home pozostaje niewidoczna, a Ty bezpieczny!

Kamera yi home
Biała kamera do monitorowania domu

szerokokątny obiektyw 111° widzi więcej!

W kamerze IP YI Home zastosowano soczewki dysponujące kątem widzenia 111 stopni. W porównaniu do konkurencyjnych kamer pole widzenia jest znacznie szersze, dlatego możesz mieć wgląd na cały pokój. Dostęp do najdalszych zakamarków pomieszczenia ułatwia 4-krotny zoom. Ogromny zasięg kamery IP jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo.  

Zobacz, jak działają Inteligentne powiadomienia 

Zainstaluj aplikację YI Home na smartfonie z systemem Android lub iOS i otrzymuj inteligentne powiadomienia. Nieproszony gość nie może czuć się bezpiecznie w Twoim domu. Wbudowany czujnik ruchu natychmiast zauważy jego obecność i prześlę Ci powiadomienie z podglądem na żywo.

Podgląd mieszkania na aplikacji dedykowanej dla kamery do monitoringu IP
Salon oglądany przez telefon Xiaomi

Przeglądaj oś czasu
I wybieraj najważniejsze momenty

Wszystkie zapisane przez monitoring online nagrania są dostępne dla Ciebie zawsze i wszędzie. W dziennikach zdarzeń najważniejsze momenty zostały specjalnie zaznaczone, tak abyś nie musiał tracić wielu godzin na analizę materiałów. Wszystko jest ułożone chronologicznie i bardzo przejrzyście.

komputer Twoim osobistym centrum monitoringu domowego

Stwórz swoje osobiste centrum kontroli nad domem przy wykorzystaniu aplikacji YI Home PC App dostępnej na komputery z MAC i Windows. Za pomocą intuicyjnego interfejsu otrzymasz dostęp do podglądu w czasie rzeczywistym z kilku kamer jednocześnie, a także dostosujesz ustawienia do swoich potrzeb. Nie potrzebujesz do tego żadnych dodatkowych urządzeń.

Wybierz aplikację dedykowaną Twojemu urządzeniu!

Laptop z podglądem mieszkania
Śpiący niemowlak i stojąca obok elektroniczna niania

Wysoka jakość
niezależnie od pory dnia

Kamera do monitoringu domu i biura YI Home Camera jest wyposażona w nieinwazyjne czujniki podczerwieni 940 nm. Bardzo czuły sensor jest w stanie dostarczyć obraz w wysokiej rozdzielczości także w słabych warunkach oświetleniowych. Nocna wizja to świetny sposób na podejrzenie tego, czy Twoja pociecha grzecznie śpi. Wykorzystaj ją jako elektroniczną nianię i otrzymuj powiadomienia na telefon, gdy dziecko się obudzi. To małe urządzenie będzie miało oko na Twoją pociechę!

Ludzie pracujący przy komputerze

Pozostań w kontakcie ze swoimi bliskimi!

Będąc poza domem nie musisz już opuszczać ważnych dla Ciebie wydarzeń. Dwukierunkowa komunikacja audio jest doskonałym sposobem na prowadzenie rozmów z bliskimi przy pomocy smartfona połączonego z monitoringiem online YI.

Kamera IP do monitorowania sklepu
Logo YI cloud

Wyjątkowe momenty dostępne zawsze i wszędzie

Wszystkie nagrania, które zostały zarejestrowane za pomocą kamer WiFi YI Home możesz zapisywać nie tylko na kartach pamięci. Chmura YI Cloud to miejsce, gdzie znajdzie się miejsce dla wszystkich Twoich plików. Wszystkie momenty będą w pełni zabezpieczone, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych systemów szyfrowania. Nawet, gdy kamera zostanie uszkodzona filmy pozostaną zabezpieczone.

Azor zostaw moje kapcie!

Wychodzisz z domu, a pies zaczyna rozrabiać? Pogryzione kapcie, uszkodzone meble czy przerwane kable. Niesforny zwierzak potrafi wyrządzić spore szkody, dlatego kamera domowa YI Home przychodzi z pomocą! Szerokokątny obiektyw z 4-krotnym przybliżeniem błyskawicznie wychwyci rozrabiającego psiaka i przywoła go do porządku za pomocą komendy głosowej. W domu w końcu zapanuje porządek i dyscyplina!

Telefony Xiaomi przedstawiające psy
Obiektyw szklany
Kąt widzenia 111.2°
Rozdzielczość video 720p przy 20 FPS
Wizja nocna Tak, 5 metrów
Podczerwień 8 lamp 940nm
Dodatkowe funkcje Wykrywanie ruchu
Powiadomienia na smartfon
Komunikacja audio
Obsługiwane protokoły IPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Wi-Fi Tak, 2.4GHz 802.11 b/g/n
Pamięć MicroSD 8-32 GB
Wymiary 80 x 111.4 x 32.1 mm
Waga 226.7g
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera Kamerę
instrukcję
Kabel microUSB
Ładowarka USB