YI Cloud

199,00 

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze.

Dostępna wersja dla 5 kamer, z zapisem 7 dni wykrywania ruchu.

 

Promocja!
Wyprzedano

YI Home

199,00  129,00 

Kamera YI Home – Monitoring wewnętrzny – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 111.2°
 • Tryb nocny (podczerwień)
 • Wykrywanie ruchu (czujnik ruchu)
 • Zapis na karcie pamięci
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Komunikacja audio w obie strony
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC
 • Bezprzewodowość (kamera wifi)

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako monitoring domowy, monitoring firmy lub wszędzie tam gdzie potrzebna jest kamera do monitoring wewnętrznego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku. Kamera również świetnie się sprawdzi jako rozwiązanie do obserwacji psa lub elektroniczna niania

YI Home Camera 1080p AI+

169,00 

Kamerka YI Home 1080p – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system monitoringu YI Home nagrywający obraz w jakości Full HD 1080p. Nieinwazyjne czujniki podczerwieni gwarantują ostrą wizję w całkowitych ciemnościach. Dwustronna komunikacja i funkcja detekcji płaczu umożliwiają komfortowy podgląd dziecka przez całą dobę dzięki mobilnej aplikacji na telefon z systemem Android i iOS. Inteligentne powiadomienia dają możliwość ciągłego monitoring nieproszonych gości oraz włamań.

Promocja!
Wyprzedano

YI Home Camera 2 z chmurą YI Cloud

698,00  499,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Home 2

 • Kąt widzenia 130°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Możliwość zliczania osób w pomieszczeniu
 • Rozpoznawanie gestów
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.
Kamera nagrywa w jakości Full HD 1080P dzięki czemu każdy detal zostanie uchwycony. Ultra szeroki kąt nagrywania – 130 stopni pozwoli na nagranie praktycznie każdego pomieszczenia.

W zestawie z kamerą YI Home 2 subskrypcja YI Cloud dla 5 kamer (15 dni nagrań)!

YI Home Camera 2 idealnie sprawdzi się jako niania do dziecka, a to za sprawą nowej funkcjonalności jaką jest rozpoznawanie płaczu dziecka. Kamera posiada również detektor ruchu, dzięki czemu gdy tylko wykryje ruch natychmiast dostaniemy powiadomienie na telefon, nawet w kompletnej ciemności będziemy mogli sprawdzić co się dzieje. Umożliwia to funkcja trybu nocnego.

YI Home 1080p pomaga w opiece nad zwierzakiem

Twój przyjaciel źle znosi twoją nieobecność w domu? A może wiesz, że jego psotniczy charakter może spowodować liczne straty? Nic prostszego. Kamera domowa YI Home 1080 sprawią, że nic ci nie umknie. Monitorowanie poczynań pupila nigdy nie było łatwiejsze i przyjemniejsze!

Kamera na nocnej zmianie

Kamery WiFi z serii YI Home 1080p zapewniają w pełni ostry obraz o wysokiej szczegółowości nie tylko w dzień, ale także w nocy. Wszystko za sprawą zastosowanych diod podczerwień. Tym samym wystarczy spojrzeć na ekran smartfona czy komputera żeby sprawdzić na jaki pomysł wpadł nasz zwierzak. Dzięki temu będziesz w stanie zareagować w odpowiednim momencie!

W domu jest głośno? Sprawdź to!

Nie każdy musi lubić hałas i ciągłe szczekanie psa podczas nieobecności właściciela. Kamery WiFi z serii Home 1080p wyposażone są w mikrofon oraz głośnik, dzięki czemu w każdej chwili jesteś w stanie usłyszeć co robi pupil. Jeśli wiesz, że Twój głos uspokaja zwierzaka to wystarczy uruchomić aplikację i wcisnąć odpowiedni przycisk aby usłyszał on wszystko co chcemy mu powiedzieć. Proste i przede wszystkim wygodne!

Ktoś chyba narozrabiał…

Domowe zacisze pełne jest pokus, którym pupil nie zawsze jest w stanie się oprzeć. Jedzenie pozostawione na stole? Śmietnik, który można przewrócić i wyjeść z niego resztki? Kamery do monitoringu internetowego YI Home 1080 mają całkowicie zapobiec tego typu sytuacjom. Kamera IP oferuje możliwość zaznaczenia dowolnego obszaru na obrazie widzianym przez kamerę. Gdy twój zwierzak znajdzie się w tym obszarze natychmiast otrzymasz powiadomienia w dedykowanej aplikacji.

Wróć do nagrań w dowolnym momencie

Kilka godzin nagrań obejrzanych w kilka sekund? Z YI Home 1080 jest to możliwe. W aplikacji znajdziemy specjalnie zaprojektowaną oś czasu. To właśnie na niej zaznaczone są momenty, w których kamera wykryła ruch naszego zwierzaka. Ty zaoszczędzisz wiele cennego czasu nie musząc przeglądać wszystkich nagrań. Chcesz wiedzieć co się działo pod twoją nieobecność? Kamery do monitoringu internetowego YI Home sprawią, że nie tylko będzie to możliwe, ale także niezwykle przyjemne i szybkie.

Dostęp z dowolnego urządzenia

To Ty decydujesz czy chcesz monitorować zachowanie swojego zwierzaka czy przeglądać starsze nagrania przy pomocy telefonu z Androidem czy iOS lub komputera z systemem Windows czy Mac OS. Aplikacja umożliwia nie tylko podgląd obrazu z monitoringu internetowego, ale także zmianę wszystkich ustawień kamery i wyznaczenie obszaru, na który urządzenie ma zwrócić szczególną uwagę. Wisienką na torcie jest prosty i przejrzysty interfejs, który gwarantuje całkowicie bezproblemowe korzystanie z aplikacji!

Dzięki karcie micro SD nic jej nie umknie

Kamery IP z serii YI Home 1080 to nie tylko narzędzia do podglądu na żywo. Urządzenia posiadają slot na karty pamięci micro SD, na których nieustannie nagrywany jest obraz. Kompatybilność kart z praktycznie każdym komputerem czy laptopem sprawia, że archiwizacja plików jest jeszcze łatwiejsza.

Udostępnij komu chcesz

Twoja praca czy tryb życia nie pozwala na ciągłe monitorowania zachowania zwierzaka podczas nieobecności w domu? Wiesz, że w momentach gdy Ty nie jesteś w stanie korzystać ze smartfona może to zrobić ktoś z rodziny? Wystarczy kilka kliknięć w dedykowanej aplikacji aby aby udostępnić obraz z kamery YI Home 1080 dowolnej osobie!

Najwyższa szczegółowość obrazu nawet w nocy

Jeśli Twój zwierzak lubi urządzać nocne harce i niespodziewanie rozpoczynać zabawę to Ty zawsze dowiesz się o tym jako pierwszy dzięki trybowi nocnemu w YI Home 1080. Kamera została wyposażona bowiem w diody podczerwieni, które sprawiają, że obraz pozostanie ostry i czytelny nawet w całkowitej ciemności. Co więcej zapewni to także jeszcze większe bezpieczeństwo pupilowi!

Wszystko w jednej aplikacji

Jedna kamera IP to dla Ciebie zbyt mało? Żaden problem. Dedykowana aplikacja umożliwia dodanie wielu urządzeń i podzielenia ich na pokoje czy strefy. Wszystko w jednym miejscu dla jeszcze większej wygody i prostoty użytkowania. Kamery do monitoringu YI stają się prawdziwym centrum monitoringu, dostępnego z każdego miejsca na świecie i w każdej chwili!

Błyskawiczna i prosta instalacja

Konfiguracja kamer z podczerwienią YI Home 1080 jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wystarczy podłączyć kamerę do prądu, umieścić ją w zasięgu Wi-Fi i pobrać dedykowaną aplikację, która prowadzi użytkownika za rękę przez cały proces. Nawet nie zorientujesz się gdy kamera będzie gotowa do pracy – całość nie powinna trwać więcej niż dwie minuty!

Dodatkowe bezpieczeństwo z chmurą YI Cloud

Boisz się o to, że twój zwierzak strąci kamerę w najmniej oczekiwanym momencie, a ty stracisz wszystkie nagrania? Usługa subskrypcji chmury YI zapewni ci dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Rozwiązanie to pozwala na przechowywanie wszystkich nagrań z jednej kamery lub samych alertów detekcji ruchu z nawet pięciu urządzeń jednoczeńskie. Spraw, że bezpieczeństwo będzie przeniesione na zupełnie inny, nieosiągalny dotąd, poziom!

Jedna cena dla wszystkich planów – 199 zł / rok

Jedna kamera – ciągły zapis

Wybierając plan dla jednej kamery otrzymujesz możliwość zapisywania nagrań przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie możesz wygodnie przeglądać materiały sprzed tygodnia. To bardzo wygodne rozwiązanie, które powoduje, że w Twoim domowym centrum monitoringu nigdy nie zabraknie miejsca na filmy.

5 kamer – wykrycie ruchu

Drugi plan został przygotowany z myślą o osobach, które posiadają więcej niż jedno urządzenie. YI Cloud nagrywa filmy tylko w momencie, gdy zostanie wykryty ruch w pomieszczeniu. Wybierając taką opcję, a otrzymasz możliwość nagrywania nawet z 5 kamer. Nie musisz już męczyć się z przeglądaniem kilkugodzinnych materiałów. Wszystkie pliki znajdują się w jednym miejscu.

YI Cloud

199,00 

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze.

Dostępna wersja dla 5 kamer, z zapisem 7 dni wykrywania ruchu.

 

Promocja!
Wyprzedano

YI Home

199,00  129,00 

Kamera YI Home – Monitoring wewnętrzny – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 111.2°
 • Tryb nocny (podczerwień)
 • Wykrywanie ruchu (czujnik ruchu)
 • Zapis na karcie pamięci
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Komunikacja audio w obie strony
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC
 • Bezprzewodowość (kamera wifi)

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako monitoring domowy, monitoring firmy lub wszędzie tam gdzie potrzebna jest kamera do monitoring wewnętrznego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku. Kamera również świetnie się sprawdzi jako rozwiązanie do obserwacji psa lub elektroniczna niania

YI Home Camera 1080p AI+

169,00 

Kamerka YI Home 1080p – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system monitoringu YI Home nagrywający obraz w jakości Full HD 1080p. Nieinwazyjne czujniki podczerwieni gwarantują ostrą wizję w całkowitych ciemnościach. Dwustronna komunikacja i funkcja detekcji płaczu umożliwiają komfortowy podgląd dziecka przez całą dobę dzięki mobilnej aplikacji na telefon z systemem Android i iOS. Inteligentne powiadomienia dają możliwość ciągłego monitoring nieproszonych gości oraz włamań.

Promocja!
Wyprzedano

YI Home Camera 2 z chmurą YI Cloud

698,00  499,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Home 2

 • Kąt widzenia 130°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Możliwość zliczania osób w pomieszczeniu
 • Rozpoznawanie gestów
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.
Kamera nagrywa w jakości Full HD 1080P dzięki czemu każdy detal zostanie uchwycony. Ultra szeroki kąt nagrywania – 130 stopni pozwoli na nagranie praktycznie każdego pomieszczenia.

W zestawie z kamerą YI Home 2 subskrypcja YI Cloud dla 5 kamer (15 dni nagrań)!

YI Home Camera 2 idealnie sprawdzi się jako niania do dziecka, a to za sprawą nowej funkcjonalności jaką jest rozpoznawanie płaczu dziecka. Kamera posiada również detektor ruchu, dzięki czemu gdy tylko wykryje ruch natychmiast dostaniemy powiadomienie na telefon, nawet w kompletnej ciemności będziemy mogli sprawdzić co się dzieje. Umożliwia to funkcja trybu nocnego.