YI Cloud

199,00 

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze.

Dostępna wersja dla 5 kamer, z zapisem 7 dni wykrywania ruchu.

 

Promocja!
Wyprzedano

YI Home

199,00  129,00 

Kamera YI Home – Monitoring wewnętrzny – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 111.2°
 • Tryb nocny (podczerwień)
 • Wykrywanie ruchu (czujnik ruchu)
 • Zapis na karcie pamięci
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Komunikacja audio w obie strony
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC
 • Bezprzewodowość (kamera wifi)

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako monitoring domowy, monitoring firmy lub wszędzie tam gdzie potrzebna jest kamera do monitoring wewnętrznego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku. Kamera również świetnie się sprawdzi jako rozwiązanie do obserwacji psa lub elektroniczna niania

YI Home Camera 1080p AI+

169,00 

Kamerka YI Home 1080p – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system monitoringu YI Home nagrywający obraz w jakości Full HD 1080p. Nieinwazyjne czujniki podczerwieni gwarantują ostrą wizję w całkowitych ciemnościach. Dwustronna komunikacja i funkcja detekcji płaczu umożliwiają komfortowy podgląd dziecka przez całą dobę dzięki mobilnej aplikacji na telefon z systemem Android i iOS. Inteligentne powiadomienia dają możliwość ciągłego monitoring nieproszonych gości oraz włamań.

Promocja!
Wyprzedano

YI Home Camera 2 z chmurą YI Cloud

698,00  499,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Home 2

 • Kąt widzenia 130°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Możliwość zliczania osób w pomieszczeniu
 • Rozpoznawanie gestów
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.
Kamera nagrywa w jakości Full HD 1080P dzięki czemu każdy detal zostanie uchwycony. Ultra szeroki kąt nagrywania – 130 stopni pozwoli na nagranie praktycznie każdego pomieszczenia.

W zestawie z kamerą YI Home 2 subskrypcja YI Cloud dla 5 kamer (15 dni nagrań)!

YI Home Camera 2 idealnie sprawdzi się jako niania do dziecka, a to za sprawą nowej funkcjonalności jaką jest rozpoznawanie płaczu dziecka. Kamera posiada również detektor ruchu, dzięki czemu gdy tylko wykryje ruch natychmiast dostaniemy powiadomienie na telefon, nawet w kompletnej ciemności będziemy mogli sprawdzić co się dzieje. Umożliwia to funkcja trybu nocnego.

YI Home 1080p – nowy partner w biznesie

Twoja firma to Twoje oczko w głowie? Nie możesz sobie pozwolić na to by o wszystkim dowiadywać się jako ostatni? Kamera IP YI Home 1080p sprawi, że zarządzanie biznesem będzie jeszcze łatwiejsze niż do tej pory. Urządzenie stanie się twoim mobilnym centrum monitoringu, do którego będziesz mieć dostęp w każdym momencie!

Bądź na bieżąco poza firmą

Kamery do monitoringu z serii YI Home sprawią, że żadna sytuacja w twojej firmie Cię nie ominie. Podgląd na żywo z każdego miejsca na świecie i w dowolnym momencie? Nic prostszego! I to nie tylko w dzień, ale, dzięki diodą podczerwieni, także w nocy. Działalność będzie mogła być pod twoim czujnym okiem przez całą dobę!

Komunikacja z pracownikami

Kamera IP YI Home 1080 została wyposażona w głośnik oraz mikrofon pozwalające pozostać w ciągłym kontakcie z swoją firmą. Prowadzenie wielogodzinnych konferencji czy komunikacja z wszystkimi pracownikami w tym samym czasie nigdy nie była tak prosta. Tym samym kamera WiFi staje się nie tylko Twoim własnym centrum monitoringu, ale także idealnym sprzętem do szybkiego kontaktu z całą firmą. Wszystko po to by zaoszczędzić cenny czas użytkownika!

YI Home 1080p – pilnuje, informuje, zapobiega

Kamery do monitoringu internetowego YI Home 1080 pozwalają nam zawsze trzymać rękę na pulsie. Urządzenia pozwalają nam na całkowite zapobiegnięcie sytuacjom niebezpiecznym mogącym zagrozić zarówno naszym pracownikom jak i samej firmie. Oprócz monitoringu w całym zakresie widzenia możemy także wyznaczyć obszar, na którym ma skupić się kamera. Wykrycie ruchu będzie skutkować natychmiastowym wysłaniem powiadomienia przez dedykowaną aplikację.

Sprawdź nagrania w dowolnym momencie

Kamera IP przez całą dobę nagrywa w pętli na kartę micro SD lub chmurę. Dzięki temu jesteśmy w stanie podejrzeć co działo się w naszej firmie nie tylko w czasie rzeczywistym, ale także w dowolnym momencie. Specjalnie zaprojektowana oś czasu pozwala na uniknięcie przeglądania wielu godzin nagrań i sprawdzenie tylko tych momentów, w których kamera zarejestrowała ruch. Tym samym możesz przeznaczyć swój cenny czas na coś zupełnie innego!

Wybierz urządzenie, na którym chcesz pracować

Kamery WiFi z serii YI Home 1080 sprawią, że centrum monitoringu przeniesiesz do swojej kieszeni. Aplikacja została przygotowana zarówno na smartfony z Androidem czy iOS jak i na komputery czy laptopy pracujące pod kontrolą systemu Windows czy Mac OS. Tym samym podgląd obrazu jest możliwy w każdej sytuacji. Korzystanie z kamery ma być proste i przyjemne za sprawą przejrzystego interfejsu samej aplikacji. Co więcej możemy przyznać wszystkim pracownikom lub części z nich dostęp do obrazu z kamer, aby i oni nieustannie śledzili sytuację w firmie. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Karta Micro SD zachowa wszystkie nagrania

YI Home 1080 umożliwia nie tylko ciągły podgląd sytuacji w firmie na żywo, ale także zapisywanie nagrań na karcie pamięci micro SD. To pozwala na przeglądanie starszych filmów z monitoringu internetowego, a także znacząco ułatwia archiwizację danych. Oprócz możliwości przegrania nagrań przez aplikację możemy także wyjąć kartę pamięci i w szybki sposób podłączyć ją do laptopa czy komputera. Kamery z serii Home mają oprócz bezpieczeństwa zagwarantować także wygodę użytkowania!

Udostępnij komu chcesz

W inteligentnej aplikacji przygotowanej przez YI istnieje także możliwość udostępniania obrazu z kamery komukolwiek tylko zechcesz. Tym samym nie tylko Ty możesz dbać o bezpieczeństwo twojego biura czy firmy, ale także wszyscy pracownicy. Nawet gdy Tobie coś umknie to ktoś z twoich współpracowników będzie w stanie zareagować jako pierwszy i zapobiec problemowi!

Najwyższa szczegółowość obrazu nawet w nocy

Martwisz się o sytuację w firmie nawet w nocy? Budzisz się z przeczuciem, że coś może być nie tak? Tryb nocny w kamerze z podczerwienią YI Home 1080 zapewni Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale także wewnętrzny spokój. Diody podczerwieni sprawiają, że obraz pozostanie ostry i czytelny nawet w całkowitej ciemności czy trudnych warunkach oświetleniowych.

Wszystko w jednej aplikacji YI Home

Masz zamiar korzystać z wielu kamer do monitoringu YI? Dedykowana aplikacja sprawi, że będzie to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej! Wszystkie urządzenia dodawane są w jednym miejscu, co znacząco ułatwia zmianę i zarządzania poszczególnymi kamerami. Centrum monitoringu w zasięgu ręki!

Błyskawiczna i prosta instalacja

Z ustawieniem kamery IP YI Home 1080 poradzi sobie każdy. Wystarczy podłączenie do gniazdka, sieć Wi-Fi oraz pobrana aplikacja. Sama aplikacja prowadzi nas za rączke przez kolejne etapy konfiguracji. Cały proces nie powinien zająć więcej niż dwie minuty!

Dodatkowe bezpieczeństwo z subskrypcją YI Cloud

Jeśli wiesz, że sama kamera lub karta pamięci może ulec uszkodzeniu w twojej firmie to warto zainteresować się subskrypcją chmury YI Cloud. Rozwiązanie to pozwala zapisywać wszystkie nagrania z jednego urządzenia przez całą dobę lub same alerty wykrycia ruchu z nawet pięciu kamer. Tym samym nawet w przypadku nieszczęśliwego wypadku wszystkie filmy pozostaną nienaruszone na chmurze.

Jedna cena dla wszystkich planów – 199 zł / rok

Jedna kamera – ciągły zapis

Wybierając plan dla jednej kamery otrzymujesz możliwość zapisywania nagrań przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie możesz wygodnie przeglądać materiały sprzed tygodnia. To bardzo wygodne rozwiązanie, które powoduje, że w Twoim domowym centrum monitoringu nigdy nie zabraknie miejsca na filmy.

5 kamer – wykrycie ruchu

Drugi plan został przygotowany z myślą o osobach, które posiadają więcej niż jedno urządzenie. YI Cloud nagrywa filmy tylko w momencie, gdy zostanie wykryty ruch w pomieszczeniu. Wybierając taką opcję, a otrzymasz możliwość nagrywania nawet z 5 kamer. Nie musisz już męczyć się z przeglądaniem kilkugodzinnych materiałów. Wszystkie pliki znajdują się w jednym miejscu.

YI Cloud

199,00 

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze.

Dostępna wersja dla 5 kamer, z zapisem 7 dni wykrywania ruchu.

 

Promocja!
Wyprzedano

YI Home

199,00  129,00 

Kamera YI Home – Monitoring wewnętrzny – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 111.2°
 • Tryb nocny (podczerwień)
 • Wykrywanie ruchu (czujnik ruchu)
 • Zapis na karcie pamięci
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Komunikacja audio w obie strony
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC
 • Bezprzewodowość (kamera wifi)

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako monitoring domowy, monitoring firmy lub wszędzie tam gdzie potrzebna jest kamera do monitoring wewnętrznego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku. Kamera również świetnie się sprawdzi jako rozwiązanie do obserwacji psa lub elektroniczna niania

YI Home Camera 1080p AI+

169,00 

Kamerka YI Home 1080p – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system monitoringu YI Home nagrywający obraz w jakości Full HD 1080p. Nieinwazyjne czujniki podczerwieni gwarantują ostrą wizję w całkowitych ciemnościach. Dwustronna komunikacja i funkcja detekcji płaczu umożliwiają komfortowy podgląd dziecka przez całą dobę dzięki mobilnej aplikacji na telefon z systemem Android i iOS. Inteligentne powiadomienia dają możliwość ciągłego monitoring nieproszonych gości oraz włamań.

Promocja!
Wyprzedano

YI Home Camera 2 z chmurą YI Cloud

698,00  499,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Home 2

 • Kąt widzenia 130°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Możliwość zliczania osób w pomieszczeniu
 • Rozpoznawanie gestów
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.
Kamera nagrywa w jakości Full HD 1080P dzięki czemu każdy detal zostanie uchwycony. Ultra szeroki kąt nagrywania – 130 stopni pozwoli na nagranie praktycznie każdego pomieszczenia.

W zestawie z kamerą YI Home 2 subskrypcja YI Cloud dla 5 kamer (15 dni nagrań)!

YI Home Camera 2 idealnie sprawdzi się jako niania do dziecka, a to za sprawą nowej funkcjonalności jaką jest rozpoznawanie płaczu dziecka. Kamera posiada również detektor ruchu, dzięki czemu gdy tylko wykryje ruch natychmiast dostaniemy powiadomienie na telefon, nawet w kompletnej ciemności będziemy mogli sprawdzić co się dzieje. Umożliwia to funkcja trybu nocnego.