YI Cloud

199,00 

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze.

Dostępna wersja dla 5 kamer, z zapisem 7 dni wykrywania ruchu.

 

Promocja!
Wyprzedano

YI Home

199,00  129,00 

Kamera YI Home – Monitoring wewnętrzny – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 111.2°
 • Tryb nocny (podczerwień)
 • Wykrywanie ruchu (czujnik ruchu)
 • Zapis na karcie pamięci
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Komunikacja audio w obie strony
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC
 • Bezprzewodowość (kamera wifi)

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako monitoring domowy, monitoring firmy lub wszędzie tam gdzie potrzebna jest kamera do monitoring wewnętrznego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku. Kamera również świetnie się sprawdzi jako rozwiązanie do obserwacji psa lub elektroniczna niania

YI Home Camera 1080p AI+

169,00 

Kamerka YI Home 1080p – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system monitoringu YI Home nagrywający obraz w jakości Full HD 1080p. Nieinwazyjne czujniki podczerwieni gwarantują ostrą wizję w całkowitych ciemnościach. Dwustronna komunikacja i funkcja detekcji płaczu umożliwiają komfortowy podgląd dziecka przez całą dobę dzięki mobilnej aplikacji na telefon z systemem Android i iOS. Inteligentne powiadomienia dają możliwość ciągłego monitoring nieproszonych gości oraz włamań.

Promocja!
Wyprzedano

YI Home Camera 2 z chmurą YI Cloud

698,00  499,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Home 2

 • Kąt widzenia 130°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Możliwość zliczania osób w pomieszczeniu
 • Rozpoznawanie gestów
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.
Kamera nagrywa w jakości Full HD 1080P dzięki czemu każdy detal zostanie uchwycony. Ultra szeroki kąt nagrywania – 130 stopni pozwoli na nagranie praktycznie każdego pomieszczenia.

W zestawie z kamerą YI Home 2 subskrypcja YI Cloud dla 5 kamer (15 dni nagrań)!

YI Home Camera 2 idealnie sprawdzi się jako niania do dziecka, a to za sprawą nowej funkcjonalności jaką jest rozpoznawanie płaczu dziecka. Kamera posiada również detektor ruchu, dzięki czemu gdy tylko wykryje ruch natychmiast dostaniemy powiadomienie na telefon, nawet w kompletnej ciemności będziemy mogli sprawdzić co się dzieje. Umożliwia to funkcja trybu nocnego.

YI Home 1080p – bezpieczeństwo Twoich pociech

Kamery do monitoringu internetowego z serii YI Home 1080 przenoszą bezpieczeństwo dzieci na zupełnie inny poziom. Musisz wyjść do sklepu czy na spotkanie, a nie masz z kim zostawić pociech? Żaden problem! Urządzenie będzie nieustannie monitorować ich zachowanie, a Ty będziesz w stanie podejrzeć co się dzieje z każdego miejsca i o każdym czasie. Dzięki temu dowiesz się o wszystkim w pierwszej kolejności. Chcesz aby ktoś jeszcze miał dostęp do ciągłego podglądu? Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji aby to zrobić!

Czy na pewno śpi spokojnie? Tryb nocny

Niejednokrotnie budzisz się w nocy i myślisz o tym czy twój maluch śpi spokojnie? Monitoring internetowy YI Home 1080 całkowicie rozwiąże twój problem. Teraz nie będziesz musiał wstawać z łóżka i po cichu zakradać się do pokoju dziecka. Dzięki trybowi nocnemu, wykorzystującemu diody podczerwieni, wystarczy uruchomić aplikację aby sprawdzić co się dzieje z pociechą. Wewnętrzny spokój gwarantowany!

Rozmawiaj z dzieckiem w dowolnym momencie

Kamera IP YI Home 1080 może idealnie sprawdzić się także jako elektroniczna niania. Tym samym zakup dodatkowego urządzenia będzie całkowicie zbędny. Mikrofon oraz głośnik umożliwiają zarówno kontakt z dzieckiem z każdego miejsca i o każdej porze jak i nieustanne nasłuchiwanie tego co dzieje się w domu czy pokoju malucha. W sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu malucha zawsze będziesz w stanie zareagować jako pierwszy.

Pilnuje, informuje, zapobiega

Kamera WiFi YI Home 1080 to nie tylko pogląd na żywo czy dwukierunkowa komunikacja audio. Kamera może także powiadamiać użytkownika o ruchu. I to zarówno w całym obserwowanym obszarze jak i w newralgicznych punktach, które mogą być szczególnie niebezpieczne dla dziecka. To Ty wybierasz co ma być monitorowane i w jakich porach dnia masz otrzymywać powiadomienia. Tym samym kamera może działać zupełnie inaczej gdy jesteś w domu, a inaczej gdy musisz wyjść do pracy czy do sklepu. YI Home to nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygoda!

Wróć do nagrań w dowolnym momencie

Kamera do monitoringu domu nieustannie nagrywa obraz w pętli i zapisuje go na karcie pamięci. To sprawia, że nie tylko możemy podejrzeć aktualną sytuację w domu, ale także wrócić do nagrań z przeszłości. Wbudowana w aplikację oś czasu ułatwia nawigowanie i sprawia, że przeglądanie wielu godzin nagrań nie jest koniecznością. Dzięki niej jesteśmy w stanie obserwować tylko te chwile, w których został wykryty ruch. Bezpieczeństwo i oszczędność czasu na pierwszym miejscu!

Dostęp z dowolnego urządzenia

Mieć oko na swoją pociechę możesz zarówno na ekranie swojego smartfona z Androidem lub iOS oraz na komputerach z systemem Windows lub Mac OS. Tym samym niezależnie gdzie jesteś zawsze możesz sprawdzić co robi twoje dziecko i czy w danej chwili jest bezpieczne. Szybki podgląd na zakupach? A może monitorowanie podczas pracy? Nic prostszego!

Dzięki karcie micro SD nic jej nie umknie

Urządzenie firmy YI zostało wyposażone w slot na karty pamięci micro SD. Kamera WiFi bez przerwy nagrywa w pętli, a my możemy w dowolnym momencie powrócić do starszych filmów. Wykorzystanie kart micro SD sprawia, że archiwizacja danych jest jeszcze prostsza. Wystarczy podłączyć kartę do komputera i zgrać pliki paroma kliknięciami. Fani bezprzewodowych rozwiązań także nie będą rozczarowani – YI Home 1080 umożliwia archiwizację nagrań także przez dedykowaną aplikację.

Udostępnij komu chcesz

Chcesz aby poczynania pociechy monitorował ktoś jeszcze podczas Twojej nieobecności w domu? Nic prostszego. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby udostępnić obraz z kamery do monitoringu wybranym osobom. Każda z nich będzie mogła dostrzec potencjalnie niebezpieczną sytuację i zareagować jako pierwsza!

Najwyższa szczegółowość obrazu nawet w nocy

Wiesz, że twoje maleństwo lubi wyjść z łóżka w nocy? Dzięki kamerze z podczerwienią YI Home 1080 natychmiast otrzymasz powiadomienie o wykrytym przez urządzenie ruchu nawet w całkowitej ciemności. Wszystko za sprawą trybu nocnego wykorzystującego do podglądu w gorszych warunkach oświetleniowych diod podczerwieni. Nic nie umknie twojej uwadze!

Wszystko w jednej aplikacji

Aplikacja do obsługi kamer YI umożliwia korzystanie nie tylko z jednej kamery, ale z wielu urządzeń w tym samym czasie. Wystarczy po kolei skonfigurować każdą kamerę, by móc cieszyć się w własnego centrum monitoringu. Dodatkowo możemy zmienić ich nazwę, tak aby nawigowanie było jeszcze prostsze i przyjemniejsze!

Błyskawiczna i prosta instalacja

Włączenie i zainstalowanie kamery domowej YI Home 1080 jest wyjątkowo proste. Do działania urządzenia wystarczy gniazdko elektryczne oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Cała konfiguracja odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji, które robi wszystko za nas. Nam pozostaje podanie hasła do Wi-Fi, zeskanowanie kodu QR i gotowe. Całość trwa niespełna dwie minuty!

Dodatkowe bezpieczeństwo z subskrypcją YI Cloud

Bezpieczeństwo naszych pociech jest dla wielu rodziców jedną z najważniejszych kwestii. Dzięki subskrypcji chmury YI nawet w momencie uszkodzenia kamery lub karty pamięci przez naszą pociechę wszystkie nagrania nie zostaną utracone. Chmura pozwala na całodobowy zapis filmów z jednej kamery lub samych alertów ruchu z nawet pięciu kamer jednocześnie.

Jedna cena dla wszystkich planów – 199 zł / rok

Jedna kamera – ciągły zapis

Wybierając plan dla jednej kamery otrzymujesz możliwość zapisywania nagrań przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie możesz wygodnie przeglądać materiały sprzed tygodnia. To bardzo wygodne rozwiązanie, które powoduje, że w Twoim domowym centrum monitoringu nigdy nie zabraknie miejsca na filmy.

5 kamer – wykrycie ruchu

Drugi plan został przygotowany z myślą o osobach, które posiadają więcej niż jedno urządzenie. YI Cloud nagrywa filmy tylko w momencie, gdy zostanie wykryty ruch w pomieszczeniu. Wybierając taką opcję, a otrzymasz możliwość nagrywania nawet z 5 kamer. Nie musisz już męczyć się z przeglądaniem kilkugodzinnych materiałów. Wszystkie pliki znajdują się w jednym miejscu.

YI Cloud

199,00 

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze.

Dostępna wersja dla 5 kamer, z zapisem 7 dni wykrywania ruchu.

 

Promocja!
Wyprzedano

YI Home

199,00  129,00 

Kamera YI Home – Monitoring wewnętrzny – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 111.2°
 • Tryb nocny (podczerwień)
 • Wykrywanie ruchu (czujnik ruchu)
 • Zapis na karcie pamięci
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Komunikacja audio w obie strony
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC
 • Bezprzewodowość (kamera wifi)

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako monitoring domowy, monitoring firmy lub wszędzie tam gdzie potrzebna jest kamera do monitoring wewnętrznego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku. Kamera również świetnie się sprawdzi jako rozwiązanie do obserwacji psa lub elektroniczna niania

YI Home Camera 1080p AI+

169,00 

Kamerka YI Home 1080p – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system monitoringu YI Home nagrywający obraz w jakości Full HD 1080p. Nieinwazyjne czujniki podczerwieni gwarantują ostrą wizję w całkowitych ciemnościach. Dwustronna komunikacja i funkcja detekcji płaczu umożliwiają komfortowy podgląd dziecka przez całą dobę dzięki mobilnej aplikacji na telefon z systemem Android i iOS. Inteligentne powiadomienia dają możliwość ciągłego monitoring nieproszonych gości oraz włamań.

Promocja!
Wyprzedano

YI Home Camera 2 z chmurą YI Cloud

698,00  499,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Home 2

 • Kąt widzenia 130°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Możliwość zliczania osób w pomieszczeniu
 • Rozpoznawanie gestów
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.
Kamera nagrywa w jakości Full HD 1080P dzięki czemu każdy detal zostanie uchwycony. Ultra szeroki kąt nagrywania – 130 stopni pozwoli na nagranie praktycznie każdego pomieszczenia.

W zestawie z kamerą YI Home 2 subskrypcja YI Cloud dla 5 kamer (15 dni nagrań)!

YI Home Camera 2 idealnie sprawdzi się jako niania do dziecka, a to za sprawą nowej funkcjonalności jaką jest rozpoznawanie płaczu dziecka. Kamera posiada również detektor ruchu, dzięki czemu gdy tylko wykryje ruch natychmiast dostaniemy powiadomienie na telefon, nawet w kompletnej ciemności będziemy mogli sprawdzić co się dzieje. Umożliwia to funkcja trybu nocnego.