YI Home 1080p – bezpieczeństwo Twoich pociech

Kamery do monitoringu internetowego z serii YI Home 1080 przenoszą bezpieczeństwo dzieci na zupełnie inny poziom. Musisz wyjść do sklepu czy na spotkanie, a nie masz z kim zostawić pociech? Żaden problem! Urządzenie będzie nieustannie monitorować ich zachowanie, a Ty będziesz w stanie podejrzeć co się dzieje z każdego miejsca i o każdym czasie. Dzięki temu dowiesz się o wszystkim w pierwszej kolejności. Chcesz aby ktoś jeszcze miał dostęp do ciągłego podglądu? Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji aby to zrobić!

Czy na pewno śpi spokojnie? Tryb nocny

Niejednokrotnie budzisz się w nocy i myślisz o tym czy twój maluch śpi spokojnie? Monitoring internetowy YI Home 1080 całkowicie rozwiąże twój problem. Teraz nie będziesz musiał wstawać z łóżka i po cichu zakradać się do pokoju dziecka. Dzięki trybowi nocnemu, wykorzystującemu diody podczerwieni, wystarczy uruchomić aplikację aby sprawdzić co się dzieje z pociechą. Wewnętrzny spokój gwarantowany!

Rozmawiaj z dzieckiem w dowolnym momencie

Kamera IP YI Home 1080 może idealnie sprawdzić się także jako elektroniczna niania. Tym samym zakup dodatkowego urządzenia będzie całkowicie zbędny. Mikrofon oraz głośnik umożliwiają zarówno kontakt z dzieckiem z każdego miejsca i o każdej porze jak i nieustanne nasłuchiwanie tego co dzieje się w domu czy pokoju malucha. W sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu malucha zawsze będziesz w stanie zareagować jako pierwszy.

Pilnuje, informuje, zapobiega

Kamera WiFi YI Home 1080 to nie tylko pogląd na żywo czy dwukierunkowa komunikacja audio. Kamera może także powiadamiać użytkownika o ruchu. I to zarówno w całym obserwowanym obszarze jak i w newralgicznych punktach, które mogą być szczególnie niebezpieczne dla dziecka. To Ty wybierasz co ma być monitorowane i w jakich porach dnia masz otrzymywać powiadomienia. Tym samym kamera może działać zupełnie inaczej gdy jesteś w domu, a inaczej gdy musisz wyjść do pracy czy do sklepu. YI Home to nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygoda!

Wróć do nagrań w dowolnym momencie

Kamera do monitoringu domu nieustannie nagrywa obraz w pętli i zapisuje go na karcie pamięci. To sprawia, że nie tylko możemy podejrzeć aktualną sytuację w domu, ale także wrócić do nagrań z przeszłości. Wbudowana w aplikację oś czasu ułatwia nawigowanie i sprawia, że przeglądanie wielu godzin nagrań nie jest koniecznością. Dzięki niej jesteśmy w stanie obserwować tylko te chwile, w których został wykryty ruch. Bezpieczeństwo i oszczędność czasu na pierwszym miejscu!

Dostęp z dowolnego urządzenia

Mieć oko na swoją pociechę możesz zarówno na ekranie swojego smartfona z Androidem lub iOS oraz na komputerach z systemem Windows lub Mac OS. Tym samym niezależnie gdzie jesteś zawsze możesz sprawdzić co robi twoje dziecko i czy w danej chwili jest bezpieczne. Szybki podgląd na zakupach? A może monitorowanie podczas pracy? Nic prostszego!

Dzięki karcie micro SD nic jej nie umknie

Urządzenie firmy YI zostało wyposażone w slot na karty pamięci micro SD. Kamera WiFi bez przerwy nagrywa w pętli, a my możemy w dowolnym momencie powrócić do starszych filmów. Wykorzystanie kart micro SD sprawia, że archiwizacja danych jest jeszcze prostsza. Wystarczy podłączyć kartę do komputera i zgrać pliki paroma kliknięciami. Fani bezprzewodowych rozwiązań także nie będą rozczarowani – YI Home 1080 umożliwia archiwizację nagrań także przez dedykowaną aplikację.

Udostępnij komu chcesz

Chcesz aby poczynania pociechy monitorował ktoś jeszcze podczas Twojej nieobecności w domu? Nic prostszego. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby udostępnić obraz z kamery do monitoringu wybranym osobom. Każda z nich będzie mogła dostrzec potencjalnie niebezpieczną sytuację i zareagować jako pierwsza!

Najwyższa szczegółowość obrazu nawet w nocy

Wiesz, że twoje maleństwo lubi wyjść z łóżka w nocy? Dzięki kamerze z podczerwienią YI Home 1080 natychmiast otrzymasz powiadomienie o wykrytym przez urządzenie ruchu nawet w całkowitej ciemności. Wszystko za sprawą trybu nocnego wykorzystującego do podglądu w gorszych warunkach oświetleniowych diod podczerwieni. Nic nie umknie twojej uwadze!

Wszystko w jednej aplikacji

Aplikacja do obsługi kamer YI umożliwia korzystanie nie tylko z jednej kamery, ale z wielu urządzeń w tym samym czasie. Wystarczy po kolei skonfigurować każdą kamerę, by móc cieszyć się w własnego centrum monitoringu. Dodatkowo możemy zmienić ich nazwę, tak aby nawigowanie było jeszcze prostsze i przyjemniejsze!

Błyskawiczna i prosta instalacja

Włączenie i zainstalowanie kamery domowej YI Home 1080 jest wyjątkowo proste. Do działania urządzenia wystarczy gniazdko elektryczne oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Cała konfiguracja odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji, które robi wszystko za nas. Nam pozostaje podanie hasła do Wi-Fi, zeskanowanie kodu QR i gotowe. Całość trwa niespełna dwie minuty!

Dodatkowe bezpieczeństwo z subskrypcją YI Cloud

Bezpieczeństwo naszych pociech jest dla wielu rodziców jedną z najważniejszych kwestii. Dzięki subskrypcji chmury YI nawet w momencie uszkodzenia kamery lub karty pamięci przez naszą pociechę wszystkie nagrania nie zostaną utracone. Chmura pozwala na całodobowy zapis filmów z jednej kamery lub samych alertów ruchu z nawet pięciu kamer jednocześnie.

Jedna cena dla wszystkich planów – 199 zł / rok

Jedna kamera – ciągły zapis

Wybierając plan dla jednej kamery otrzymujesz możliwość zapisywania nagrań przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie możesz wygodnie przeglądać materiały sprzed tygodnia. To bardzo wygodne rozwiązanie, które powoduje, że w Twoim domowym centrum monitoringu nigdy nie zabraknie miejsca na filmy.

5 kamer – wykrycie ruchu

Drugi plan został przygotowany z myślą o osobach, które posiadają więcej niż jedno urządzenie. YI Cloud nagrywa filmy tylko w momencie, gdy zostanie wykryty ruch w pomieszczeniu. Wybierając taką opcję, a otrzymasz możliwość nagrywania nawet z 5 kamer. Nie musisz już męczyć się z przeglądaniem kilkugodzinnych materiałów. Wszystkie pliki znajdują się w jednym miejscu.

YI Cloud

199,00 

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home oraz YI Dome w chmurze!

Dostępne są 2 wersje (nie ma możliwości zmiany między nimi po zakupie):

 • 7 dni zapisu dla jednej kamery 24/7
 • 15 dni zapisu detekcji ruchu dla pięciu kamer.
Promocja!

YI Home

249,00  179,00 

Kamera YI Home 1 – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 111.2°
 • Tryb nocny
 • Wykrywanie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Komunikacja audio w obie strony
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Rewolucyjna kamera YI Home pozwoli pozostać Ci w ciągłym kontakcie z rodziną. Gdziekolwiek jesteś – w pracy, na wakacjach, czy na spacerze – za pomocą jednego dotknięcia palcem połączysz się ze swoimi bliskimi w jakości HD obrazu i dźwięku. Kamera sprawdzi się również jako proste narzędzie monitoringu domowego. Wyjeżdżasz na urlop? Teraz możesz mieć swój dom na oku.

YI Home Camera 1080p

299,00 

Kamerka YI Home 1080p – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system monitoringu YI Home nagrywający obraz w jakości Full HD 1080p. Nieinwazyjne czujniki podczerwieni gwarantują ostrą wizję w całkowitych ciemnościach. Dwustronna komunikacja i funkcja detekcji płaczu umożliwiają komfortowy podgląd dziecka przez całą dobę dzięki mobilnej aplikacji na telefon z systemem Android i iOS. Inteligentne powiadomienia dają możliwość ciągłego monitoring nieproszonych gości oraz włamań.

YI Home Camera 2

499,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Home 2

 • Kąt widzenia 130°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie ruchu
 • Możliwość zliczania osób w pomieszczeniu
 • Rozpoznawanie gestów
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.
Kamera nagrywa w jakości Full HD 1080P dzięki czemu każdy detal zostanie uchwycony. Ultra szeroki kąt nagrywania – 130 stopni pozwoli na nagranie praktycznie każdego pomieszczenia.

YI Home Camera 2 idealnie sprawdzi się jako niania do dziecka, a to za sprawą nowej funkcjonalności jaką jest rozpoznawanie płaczu dziecka. Kamera posiada również detektor ruchu, dzięki czemu gdy tylko wykryje ruch natychmiast dostaniemy powiadomienie na telefon, nawet w kompletnej ciemności będziemy mogli sprawdzić co się dzieje. Umożliwia to funkcja trybu nocnego.