YI Cloud

199,00 

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze.

Dostępna wersja dla 5 kamer, z zapisem 7 dni wykrywania ruchu.

 

Wyprzedano

YI Dome Camera – kamera obrotowa z czujnikiem ruchu do monitoringu

299,00 

YI Dome kamera do monitoringu – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Głowica obrotowa o 360°
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie i śledzenie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kompletny, inteligentny system do monitoringu domowego 360°. Zasięg 345° poziomej i 115° pionowej rotacji pokrywa kompletny zasięg 360°. Super szybkie profesjonalne soczewki o kącie widzenia 112° oraz dwustronna rotacja horyzontalna powodują, że Yi Dome Camera nagrywa pełny obraz panoramiczny w jakości HD praktycznie bez najmniejszego martwego punktu.

YI Dome – nowy partner w biznesie

Twoja firma jest twoim oczkiem w głowie? Kamera IP YI Dome stanie się twoim partnerem biznesowym i całkowicie odmieni zarządzanie działalnością. Dzięki zasięgowi 360 stopni i rozdzielczości obrazu HD każdy pracownik czy każde miejsce w biurze będzie pod nieustannie pod Twoim czujnym okiem. Nie zabrakło także trybu nocnego, umożliwiającego podgląd nawet w całkowitej ciemności. Wszystko aby zarządzenie firmą było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze!

Bądź na bieżąco poza firmą

Twoja praca związana jest z ciągłymi wyjazdami? Nie zawsze jesteś w stanie być na miejscu i monitorować sytuację w firmie? Inteligentna aplikacja w połączeniu z monitoringiem internetowym YI Dome pozwoli Ci sprawdzić co dzieje się w biurze w dowolnym momencie i z każdego miejsca na świecie. Stwórz swoje własne centrum monitoringu dostępne zawsze w zasięgu ręki!

Komunikuj się z pracownikami

Nieustanna komunikacja z pracownikami jest czymś bez czego nie wyobrażasz sobie prowadzenia firmy? Nic prostszego! Kamera WiFi YI Dome sprawi, że zawsze będziesz w stanie pozostać w kontakcie z całym zespołem. Urządzenie zostało wyposażone w głośnik oraz mikrofon sprawiający, że wszystkie informacje będą mogły być przekazywane bezpośrednio całej grupie pracowników, a nie każdemu z osobna. Tym samym twoje własne centrum monitoringu staje się także idealnym narzędziem do prowadzenia konferencji online. Wszystko może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie i w każdym momencie!

Pilnuje, informuje, zapobiega

Bezpieczeństwo firmy i pracowników jest twoim priorytetem? Kamery do monitoringu firmy z serii Dome całkowicie zapobiegają niebezpiecznym sytuacjom. Urządzenie może zarówno monitorować całe pole widzenia jak i wybrany przez nas fragment obrazu. Wystarczy w inteligentnej aplikacji zaznaczyć interesujące nas miejsce czerwonym prostokątem. Niezależnie od tego czy będzie to wartościowy sprzęt, drzwi czy okna to gdy tylko zostanie wykryty ruch momentalnie zostaniemy powiadomieni o tym fakcie. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Wróć do nagrań w dowolnym momencie

Kamera ze śledzeniem ruchu YI Dome to nie tylko podgląd na żywo. Urządzenie bez przerwy nagrywa obraz w pętli na kartę microSD, a to umożliwia sprawdzenie co działo się w firmie w dowolnym momencie w przeszłości. Co więcej każdy ruch zaznaczony jest na specjalnie przygotowanej osi czasu, dzięki czemu przeglądanie wielu godzin nagrań jest czymś o czym całkowicie będziesz mógł zapomnieć. Aplikacja umożliwia podgląd jedynie interesujących nas fragmentów, przede wszystkim tych, w których został wykryty niechciany ruch. Kamera YI to nie tylko bezpieczeństwo, ale także zaoszczędzony czas!

Wybierz na jakim urządzeniu chcesz pracować

Dedykowana aplikacja została stworzona nie tylko na smartfony z systemem Android czy iOS, ale także na komputery z Windowsem czy Mac OS. To sprawia, że tylko od Ciebie zależy na jakim urządzeniu chcesz monitorować sytuację w firmie. Sam interfejs aplikacji jest prosty i przejrzysty, aby przeglądanie treści było jeszcze szybsze i przyjemniejsze. Chcesz aby pracownicy także mieli dostęp do Twojego własnego centrum monitoringu? Nic prostszego. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji aby udostępnić im obraz!

Dzięki karcie micro SD nic jej nie umknie

Kamera do monitoringu online YI Dome została wyposażona w slot na karty pamięci microSD, aby móc nieustannie nagrywać obraz w pętli. Jednak umożliwia to nie tylko powrót do starszych nagrań, ale także łatwy i szybki przesył plików na dowolny komputer czy smartfona. Jeśli chcemy mieć dostęp także do starszych filmów to możliwość bezproblemowej archiwizacji danych może okazać się wyjątkowo przydatna.

Udostępnij komu chcesz

Wiesz, że nie będziesz w stanie monitorować sytuacji w firmie przez całą dobę? Twoi pracownicy także powinni mieć dostęp do tego co się dzieje aktualnie w biurze oraz starszych nagrań? Nic prostszego. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji aby udostępnić obraz z kamery wybranym osobom. To ma sprawić, że bezpieczeństwo Twojej firmy zostanie przeniesione na jeszcze wyższy poziom!

Obrotowa głowica widzi wszystko

Kamery z wykrywaniem ruchu YI Dome oferuje pełne pole widzenia przy wykorzystaniu zaledwie jednego urządzenia. Sprzęt ten sprawia, że inwestycja w drogie i wieloelementowe systemy monitoringu będzie całkowicie zbędna. To od Ciebie zależy czy wybierzesz tryb śledzenia ruchu, automatycznego obracania głowicy czy też samodzielnie będziesz sterować ruchami kamery przy pomocy dotykowych przycisków znajdujących się w dedykowanej aplikacji.

Programowalna ścieżka patrolowa i śledzenie ruchu

W Twojej firmie są miejsca, które wymagają szczególnej uwagi? Wystarczy w inteligentnej aplikacji wyznaczyć newralgiczne miejsca, za którymi podążać będzie głowica kamery. Do dyspozycji mamy zarówno ruchy horyzontalne jak i wertykalne. Gdy urządzenie wykryje jakikolwiek ruch na śledzonej ścieżce momentalnie otrzymasz powiadomienie i będziesz w stanie zareagować jako pierwszy. Nic nie umknie Twojej uwadze!

Najwyższa szczegółowość obrazu nawet w nocy

Większość kamer do monitoringu firmy z podczerwienią radzi sobie, lepiej lub gorzej, z nagrywaniem obrazu czy podglądem w dzień. Co jednak gdy potrzebujemy monitoringu także w nocy? Tutaj idealnie sprawdzi się tryb nocny w YI Dome. Dzięki diodom podczerwieni nie potrzeba jakiegokolwiek dodatkowego światła aby obraz pozostał całkowicie czytelny i ostry.

Wszystko w jednej aplikacji

Stworzona przez YI aplikacja pozwala na konfigurację, podgląd i zmianę ustawień wszystkich kamer do monitoringu w jednym miejscu. Wszystko po to aby maksymalnie zwiększyć wygodę korzystania z urządzeń oraz zagwarantować, że żadna sytuacja w Twojej firmie Ci nie umknie. Prawdziwe centrum monitoringu w zasięgu ręki!

Błyskawiczna i prosta instalacja

Nie lubisz instalacji i konfiguracji nowych urządzeń? Kamera do firmy YI Dome została zaprojektowana tak, aby jej przygotowanie do pracy było wyjątkowo proste. Do działania wystarczy dostęp do gniazdka oraz własnej sieci Wi-Fi. Cała konfiguracja i zmiana ustawień odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji. Proces ten nie powinien trwać więcej niż dwie minuty!

Postaw lub zamocuj w dowolnej pozycji

YI Dome pozwala na całkowitą dowolność montażu. Jeśli postawienie kamery na szafce czy stoliku jest dla Ciebie niewystarczająca to sprzęt ten powinien idealnie wpasować się w Twój gust. Dzięki specjalnemu zestawowi montażowemu znajdującemu się w zestawie, kamerę możemy umieścić praktycznie w dowolnym miejscu. Montaż na ścianie czy suficie? Nic prostszego! Co więcej aplikacja pozwala na szybkie obrócenie obrazu, aby ten był zawsze w odpowiedniej orientacji.

KLASYCZNIE

NA SUFICIE

NA ŚCIANIE

Dodatkowe bezpieczeństwo z subskrypcją chmury YI Cloud

Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć swoją kamerę to idealnym rozwiązaniem jest subskrypcja chmury Yi. Umożliwia ona zapis nagrań z jednego urządzenia przez całą dobę lub samych alertów wykrycia ruchu z nawet pięciu kamer jednocześnie. W sytuacji gdy kamera zostanie uszkodzona lub skradziona wszystkie nagrania pozostaną nienaruszone!

Jedna cena dla wszystkich planów – 199 zł / rok

Jedna kamera – ciągły zapis

Wybierając plan dla jednej kamery otrzymujesz możliwość zapisywania nagrań przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie możesz wygodnie przeglądać materiały sprzed tygodnia. To bardzo wygodne rozwiązanie, które powoduje, że w Twoim domowym centrum monitoringu nigdy nie zabraknie miejsca na filmy.

5 kamer – wykrycie ruchu

Drugi plan został przygotowany z myślą o osobach, które posiadają więcej niż jedno urządzenie. YI Cloud nagrywa filmy tylko w momencie, gdy zostanie wykryty ruch w pomieszczeniu. Wybierając taką opcję, a otrzymasz możliwość nagrywania nawet z 5 kamer. Nie musisz już męczyć się z przeglądaniem kilkugodzinnych materiałów. Wszystkie pliki znajdują się w jednym miejscu.

YI Cloud

199,00 

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze.

Dostępna wersja dla 5 kamer, z zapisem 7 dni wykrywania ruchu.

 

YI Dome 1080p – kamera obrotowa ze śledzeniem ruchu 1080p

199,00 

YI Dome 1080p z czujnikiem ruchu – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Głowica obrotowa o 360°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie i śledzenie ruchu
 • Możliwość zaprogramowania trasy kamery
 • Funkcja zdjęcia panoramicznego
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system do monitoringu 360°. Zasięg 345° poziomej i 115° pionowej rotacji pokrywa całkowity zasięg 360°. Ultraszybkie profesjonalne soczewki o kącie widzenia 112° i dwustronna rotacja horyzontalna umożliwia nagrywanie pełnego obrazu panoramicznego w jakości Full HD 1080p bez martwego pola. Pełna wizja w ciemnościach, dwustronna komunikacja oraz funkcja detekcji płaczu dają sposobność wykorzystania kamery na wiele sposobów.

Wyprzedano

YI Dome Camera – kamera obrotowa z czujnikiem ruchu do monitoringu

299,00 

YI Dome kamera do monitoringu – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Głowica obrotowa o 360°
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie i śledzenie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kompletny, inteligentny system do monitoringu domowego 360°. Zasięg 345° poziomej i 115° pionowej rotacji pokrywa kompletny zasięg 360°. Super szybkie profesjonalne soczewki o kącie widzenia 112° oraz dwustronna rotacja horyzontalna powodują, że Yi Dome Camera nagrywa pełny obraz panoramiczny w jakości HD praktycznie bez najmniejszego martwego punktu.