YI Dome

Kompletny, Inteligentny System do Monitoringu Domowego 360°

Wszystko w zasięgu wzroku

Miej na oku wszystko, co dla Ciebie ważne.

Dzięki zaawansowanemu systemowi kontroli za pomocą aplikacji jesteś w stanie kontrolować wszystko co dzieje się w pomieszczeniu, które monitorujesz. Obrotowość oraz inteligentne tryby sprawiają, że YI Dome to kompletne rozwiązanie do monitoringu. Wszystko w zasięgu 360.

dome2

All-in Dome

Najwszechstronniejsze urządzenie do inteligentnego monitoringu.

Kamera YI Dome sprawdzi się w każdych warunkach, domu, biurze, magazynie czy lokalu usługowym. Wybierając jeden z wielu trybów monitorowania dostosujesz ją do swoich potrzeb.

dome3

Dopasuj funkcje do swoich potrzeb

dome-feat1

Śledzenie ruchu

Pełna automatyzacja. Kamera po wykryciu ruszającego się obiektu automatycznie obraca się i podąża za nim rejestrując obraz. Nie ma możliwości żeby obiekt wszedł w martwą strefę. Nic nie umknie Twojej uwadze.

dome-feat2

Ścieżki patrolowe

Ustaw kamerę w pozycji która jest Ci potrzebna, a następnie zapisz ją. Możesz dodać maksymalnie 8 punktów, które ułatwią Ci szybką nawigację. Wybierając zapisane ustawienia, kamera automatycznie podąża ustaloną trasą, a Ty masz pełną kontrolę nad monitorowanym pomieszczeniem.

dome-feat3

Sterowanie manualne

Pełna kontrola – możesz bezpośrednio z aplikacji na Twoim smartfonie sterować położeniem Twojej kamery i skierować ją w odpowiednią stronę.

Zapisane ścieżki patrolowe

Całe pomieszczenie pod kontrolą.

Samodzielnie ustaw trasę swojej kamery w aplikacji YI Home. Dzięki ruchom horyzontalnym i wertykalnym kamera będzie regularnie podążać między wybranymi przez Ciebie punktami.

Podgląd tam, gdzie Ty

Dedykowana aplikacja zaprojektowana z myślą o Tobie.

Bezpłatna aplikacja na system iOS i Android pozwoli Ci w pełni kontrolować i zarządzać kamerą. Wystarczy połączenie z Internetem w dowolnym miejscu na Świecie, aby kontrolować to co aktualnie dzieje się z Twoim urządzeniem. Podgląd, edycja, zapisywanie filmów, możliwość komunikacji dwustronnej, powiadomienia i wiele więcej!

dome6

Dome motion features

dome-feat4

Kontroluj oś czasu jednym palcem

W łatwy sposób zarządzaj swoimi nagraniami. Nie musisz przeglądać godzin nagrań, żeby zobaczyć czy coś działo się podczas Twojej nieobecności. W łatwy sposób możesz przewijać historię, a wykryty ruch zostanie zaznaczony na osi czasu w aplikacji Yi Home.

dome-feat5

Powiadomienia

Twój strażnik 24/7, który poinformuje Cię o istotnych zdarzeniach. Skonfiguruj alerty powiadomień według własnych potrzeb. Aplikacja wyśle do Ciebie powiadomienie push, gdy kamera wykryje ruch lub inne zagrożenie.

Widać i słychać

Z łatwością komunikuj się z osobami przebywającymi w pomieszczeniu.

YI Dome oferuje dwukierunkową komunikację audio w dwóch trybach pracy. Tryb Intercom działa jak walkie-talkie po naciśnięciu odpowiedniego przycisku w aplikacji. Tryb Hands-free pozwala na ciągłe połączenie i rozmowę bez używania rąk. Idealne rozwiązanie na dłuższe rozmowy.

YI Home PC App

Monitoruj swój dom za pomocą komputera

Pobierz aplikację przeznaczoną na system Windows i kontroluj swoje kamery na komputerze PC. Przejrzysty interfejs oraz zwiększone możliwości pozwolą Ci kontrolować każde pomieszczenie na Twoim ekranie.

Kliknij i sprawdź jak korzystać z aplikacji na komputer »
pc-app-pl
button MAC download
APLIKACJA_PC_EKRAN


Pełen uniwersalizm

Yi Dome idealnie sprawdzi się w każdych warunkach.

Sam zdecyduj jaką rolę ma pełnić kamera YI Dome! Uniwersalne zastosowanie i możliwość personalizacji funkcji dają nieograniczone możliwości! Biuro, dom, elektroniczna niania? Wybór należy do Ciebie!


Specyfikacja

ObiektywSzklany
Kąt widzenia112°
Pole widzenia360°
Rozdzielczość video720p przy 20FPS
Wizja nocnatak
Podczerwień8 lamp 940nm
Dodatkowe funkcjeWykrywanie ruchu
Śledzenie ruchu
Zapamiętanie obserwowanych punktów
Powiadomienia na smartfon
Komunikacja audio
Obsługiwane protokołyIPV4
UDP
TCP
HTTP
DHCP
P2P
Wi-Fitak, 2.4GHz 802.11 b/g/n
PamięćmicroSD 4-32GB
Wymiarywysokość - 110 mm
średnica podstawy - 93 mm
średnica głowicy - 64 mm
Waga230g
Gwarancja24 miesiące
Zestaw zawierakamerę
kabel microUSB
ładowarkę USB
instrukcję w języku polskim