YI Dome Camera – kamera obrotowa z czujnikiem ruchu do monitoringu

YI Dome kamera do monitoringu – najważniejsze cechy

  • Kąt widzenia 112°
  • Głowica obrotowa o 360°
  • Tryb nocny
  • Dwustronna komunikacja audio
  • Wykrywanie i śledzenie ruchu
  • Zapis na karcie
  • Możliwość zapisu w YI Cloud
  • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kompletny, inteligentny system do monitoringu domowego 360°. Zasięg 345° poziomej i 115° pionowej rotacji pokrywa kompletny zasięg 360°. Super szybkie profesjonalne soczewki o kącie widzenia 112° oraz dwustronna rotacja horyzontalna powodują, że Yi Dome Camera nagrywa pełny obraz panoramiczny w jakości HD praktycznie bez najmniejszego martwego punktu.

299,00 

Brak w magazynie

Opis

Sprawdź YI Dome w różnych sytuacjach

YI Dome
bezpieczeństwo 360.

Seria kamer ze śledzeniem ruchu YI Dome została stworzona po to, aby zapewnić pełne pole widzenia przy wykorzystaniu tylko jednego urządzenia. Urządzenie podłączone do sieci WIFI przesyła obraz w czasie rzeczywistym, a Ty możesz go zobaczyć na ekranie smartfona, bądź komputera. Twoje osobiste centrum monitoringu daje podgląd na wszystkie obszary każdego pomieszczenia. Nie musisz już kupować drogich systemów monitoringu. Monitoring internetowy YI Dome wyręczy Cię i będzie czuwać nad bezpieczeństwem.

TwojaOSOBISTA CHMURA

Przechowuj bezpiecznie wszystkie swoje nagrania na serwerze, który wykorzystuje najwyższe standardy zabezpieczeń. Nawet, gdy Twoja kamera zostanie przypadkowo uszkodzona, to wszystkie materiały pozostaną bezpieczne w YI Cloud. Postaw na bezpieczeństwo i nie martw się więcej o utratę danych.

YI Dome kamera do monitoringu Z czujnikiem ruchu

W kamerach WiFi YI Dome zastosowano soczewki pokrywające zasięg 360 stopni. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu soczewek o kątach widzenia 112 stopni i dwustronnej rotacji horyzontalnej. W połączeniu z wysoką rozdzielczością obrazu HD pod nadzorem kamery każdy będzie pod obserwacją. W tym modelu nie doświadczysz popularnego efektu zaszumienia obrazu czy jego rozmycia. Wykorzystanie zaawansowanej technologii podczerwieni powoduje, że kamera z podczerwienią będzie monitorować pomieszczenie również w nocy. Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie, dlatego stworzyliśmy strażnika, który nazywa się Dome, YI Dome!

Zaplanuj własną
ścieżkę patrolową

Inteligentna kamera IP umożliwia monitorowanie domu w zupełnie nowy sposób. Wykorzystując dedykowaną aplikację możesz błyskawicznie wyznaczyć punkty, za którymi będzie podążać urządzenie. Zastosowanie ruchów horyzontalnych i wertykalnych zwiększa precyzję i skupia się na najważniejszych dla Ciebie elementach danego pomieszczenia. W przypadku wykrycia ruchu zaawansowane algorytmy natychmiast uruchomią alarm i wyślą powiadomienie.

Ustaw kamerę w pozycji która jest Ci potrzebna, a następnie zapisz ją. Możesz dodać maksymalnie 8 punktów, które ułatwią Ci szybką nawigację. Wybierając zapisane ustawienia, kamera automatycznie podąża ustaloną trasą, a Ty masz pełną kontrolę nad monitorowanym pomieszczeniem.

Pełna kontrola – możesz bezpośrednio z aplikacji na Twoim smartfonie sterować położeniem Twojej kamery i skierować ją w odpowiednią stronę.

Pełna automatyzacja. Kamera po wykryciu ruszającego się obiektu automatycznie obraca się i podąża za nim rejestrując obraz. Nie ma możliwości żeby obiekt wszedł w martwą strefę. Nic nie umknie Twojej uwadze.

YI Dome oferuje dwukierunkową komunikację audio w dwóch trybach pracy. Tryb Intercom działa jak walkie-talkie po naciśnięciu odpowiedniego przycisku w aplikacji. Tryb Hands-free pozwala na ciągłe połączenie i rozmowę bez używania rąk. Idealne rozwiązanie na dłuższe rozmowy.

Aplikacja stworzona z myślą o tobie

Wszystkie nagrania możesz wygodnie obejrzeć na ekranie smartfona z systemem iOS lub Android. Przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs jest dostosowany do szybkiego przewijania. Kilka godzin nagrań możesz zobaczyć w kilkadziesiąt sekund. Każdy ruch będzie zaznaczony na osi czasu, dlatego dowiesz się o wszystkich zdarzeniach i zaoszczędzisz swój cenny czas.

Aplikacja również na komputer

Jeszcze większe możliwości zapewnia aplikacja przygotowana z myślą o komputerach z systemem Mac oraz Windows. Aplikacja YI Home wykorzystuje rozwiązania z wersji mobilnej, a także wprowadza nowe funkcje, które ułatwiają monitoring pomieszczeń w czasie rzeczywistym.

Wybierz aplikację dedykowaną Twojemu urządzeniu!

kamera Idealna do każdego wnętrza 

Obrotowa kamera do monitoringu daje pełny obraz pomieszczenia, a dzięki zaawansowanym funkcjom jest w stanie powiadomić Cię o podejrzanym zdarzeniu. Nowoczesne wzornictwo i uniwersalny system montażu sprawdzi się w małej firmie, domu, biurze czy lokalu użytkowym. Możliwość dostosowania kadru do danego miejsca zapewnia komfort, jakiego szukałeś.

Pełna automatyzacja. Kamera po wykryciu ruszającego się obiektu automatycznie obraca się i podąża za nim rejestrując obraz. Nie ma możliwości żeby obiekt wszedł w martwą strefę. Nic nie umknie Twojej uwadze.

YI Dome oferuje dwukierunkową komunikację audio w dwóch trybach pracy. Tryb Intercom działa jak walkie-talkie po naciśnięciu odpowiedniego przycisku w aplikacji. Tryb Hands-free pozwala na ciągłe połączenie i rozmowę bez używania rąk. Idealne rozwiązanie na dłuższe rozmowy.

Obiektywszklany
Kąt widzenia112°
Pole widzenia360°
Rozdzielczość wideo720p przy 20 FPS
Wizja nocnatak
Podczerwień8 lamp 940nm
Dodatkowe funkcjeWykrywanie ruchu
Śledzenie ruchu
Zapamiętanie obserwowanych punktów
Powiadomienia na smartfon
Komunikacja audio
Obsługiwane protokołyIPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Wi-FiTak, 2.4GHz 802.11 b/g/n
PamięćMicroSD 4-32GB
WymiaryWysokość – 110 mm
Średnica podstawy – 93 mm
Średnica głowicy – 64 mm
Waga230g
Gwarancja24 miesiące
Zestaw zawieraKamerę
instrukcję
Kabel microUSB
Ładowarka USB