YI Dome 1080p – kamera obrotowa ze śledzeniem ruchu 1080p

YI Dome 1080p z czujnikiem ruchu – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Głowica obrotowa o 360°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie i śledzenie ruchu
 • Możliwość zaprogramowania trasy kamery
 • Funkcja zdjęcia panoramicznego
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system do monitoringu 360°. Zasięg 345° poziomej i 115° pionowej rotacji pokrywa całkowity zasięg 360°. Ultraszybkie profesjonalne soczewki o kącie widzenia 112° i dwustronna rotacja horyzontalna umożliwia nagrywanie pełnego obrazu panoramicznego w jakości Full HD 1080p bez martwego pola. Pełna wizja w ciemnościach, dwustronna komunikacja oraz funkcja detekcji płaczu dają sposobność wykorzystania kamery na wiele sposobów.

199,00 

Opis

Sprawdź YI Dome 1080p w różnych sytuacjach

YI Dome 1080 kamera do monitoringu
bezpieczeństwo 360

Kamera WiFi YI Dome 1080p wynosi inteligentny system monitoringu na zupełnie nowy poziom. Wysoka rozdzielczość obrazu Full HD z możliwością 4-krotnego przybliżenia umożliwia zobaczenie nawet najdrobniejszych szczegółów. Dzięki obrotowej głowicy podejrzysz pomieszczenie w niesamowitych 360 stopniach.

Ścieżki patrolowe

grafika kamery do monitoringu

Auto-Cruise

rysunek płaczącego dziecka

Detekcja płaczu dziecka

zarys telefonu

Dwustronna komunikacja audio

zarys gwiazdki w kółku

Pamięć do 8 punktów patrolowych

grafika przedstawiają dwie orbity

Kontrola w poziomie oraz w pionie

rys chmury

Różne możliwości zapisu

grafika oznaczająca możliwość pracy w 1080p

Rozdzielczość FullHD 1080p

Twoje nagrania są zawsze bezpieczne

Wszystkie nagrania zarejestrowane kamerą do monitoringu YI Dome 1080p mogą być zapisywane na kartach pamięci MicroSD. Jeśli chcesz mieć pewność, że z materiałem filmowym nic się nie stanie, to możesz skorzystać z usługi YI Cloud, która umożliwia bezpieczne przechowywanie danych na zabezpieczonym serwerze. Nawet w przypadku ewentualnego uszkodzenia możesz mieć pewność, że dane są w nienaruszonym stanie.

Pełne 360° bez martwego pola

Najwyższej jakości soczewki szerokokątne wyróżniają się całkowitym zasięgiem 360 stopni. Obrotowa głowica kamery ze śledzeniem ruchu jest w stanie pokryć cały obszar pomieszczenia bez martwego pola. Gdy monitoring online YI Dome 1080p czuwa, żaden obiekt mu nie umknie.

Perfekcyjny obraz nawet w nocy

Najwyższej jakości 8 nieinwazyjnych czujników podczerwieni dostarcza doskonałą rozdzielczość obrazu nawet w zupełnej ciemności. Słabe warunki oświetleniowe nie stanowią przeszkody do uzyskania podglądu w czasie rzeczywistym.

Kamera YI Dome 1080p czuwa 24h na dobę

Innowacyjny system wykrywania ruchu automatycznie znajduje obiekt i podąża za nim. W tym samym momencie otrzymasz powiadomienie na telefon. Nie musisz już ciągle podglądać obrazu, bo kamera IP zrobi to za Ciebie.

Ustaw kamerę w pozycji która jest Ci potrzebna, a następnie zapisz ją. Możesz dodać maksymalnie 8 punktów, które ułatwią Ci szybką nawigację. Wybierając zapisane ustawienia, kamera automatycznie podąża ustaloną trasą, a Ty masz pełną kontrolę nad monitorowanym pomieszczeniem.

Pełna kontrola – możesz bezpośrednio z aplikacji na Twoim smartfonie sterować położeniem Twojej kamery i skierować ją w odpowiednią stronę.

Pełna automatyzacja. Kamera po wykryciu ruszającego się obiektu automatycznie obraca się i podąża za nim rejestrując obraz. Nie ma możliwości żeby obiekt wszedł w martwą strefę. Nic nie umknie Twojej uwadze.

YI Dome oferuje dwukierunkową komunikację audio w dwóch trybach pracy. Tryb Intercom działa jak walkie-talkie po naciśnięciu odpowiedniego przycisku w aplikacji. Tryb Hands-free pozwala na ciągłe połączenie i rozmowę bez używania rąk. Idealne rozwiązanie na dłuższe rozmowy.

Zaplanuj punkty obrotu i własną
ścieżkę patrolową

Zdecyduj, które elementy pomieszczenia mają znaleźć się pod obserwacją kamery do domu i biura YI Dome 1080p. Korzystając z aplikacji YI Home możesz ustawić wybrane punkty za którymi będzie podążać kamera. Ustawiając własne punkty obrotu wybierasz obszar, jaki zostanie zapisany w aplikacji. W dowolnym momencie możesz do niego powrócić i w ułamku sekundy zobaczyć podgląd w czasie rzeczywistym. To doskonały sposób, aby monitorować pomieszczenie w domu lub biurze.

Dziecko pod nadzorem
z kamerą YI Dome 1080p

Kamera WiFi YI Dome doskonale sprawdza się nie tylko do monitorowania domu. Nowoczesny system wykrywania płaczu dziecka jest w stanie go rozpoznać i natychmiast wysłać powiadomienie, gdy Twoje dziecko się obudzi.

Zamontuj kamerę YI Dome 1080p
według własnego uznania

Łatwa forma montażu i możliwość przymocowania w każdej pozycji.

Rozmawiaj
komfortowo z bliskimi

Kamera do monitoringu YI Dome oferuje dwukierunkową komunikację audio. Naciśnij przycisk i natychmiast zacznij rozmawiać przez wbudowany mikrofon w trybie Intercomu. Jeśli planujesz dłuższą rozmowę, to funkcja Hands-free umożliwi komunikację bez konieczności używania rąk.

Wykorzystaj pełny potencjał z dedykowaną aplikacją

Pobierz aplikację na komputery z systemem Windows i Mac, a także urządzenia mobilne z iOS i Androidem. Z ekranu swojego urządzenia możesz komfortowo uzyskać pełen podgląd na wybrane przez Ciebie pomieszczenie niezależnie od tego gdzie znajdujesz się w danym momencie. Wystarczy tylko dostęp do internetu.

Wybierz aplikację dedykowaną Twojemu urządzeniu!

Dom? Biuro? A może magazyn?
Kamera YI Dome
sprawdzi się wszędzie

Zaawansowane algorytmy wykrywania ruchu natychmiast powiadomią Cię o możliwym zagrożeniu. Wszystkie informacje będą przesyłane do Twojego smartfona przez system monitoringu online. Nie musisz przeglądać wielu godzin nagrań, ponieważ kamera sama zdecyduje, co jest warte Twojej uwagi.   

YI Dome 1080p z czujnikiem ruchu

Zaawansowane algorytmy wykrywania ruchu natychmiast powiadomią Cię o możliwym zagrożeniu. Wszystkie informacje będą przesyłane do Twojego smartfona. Nie musisz przeglądać wielu godzin nagrań, ponieważ kamera sama zdecyduje, co jest warte Twojej uwagi.   

Banalnie prosta
instalacja

null

Pobierz aplikację
YI Home

null

Podłącz kamerę
do zasilania

null

Naciśnij “connect”
i rozpocznij konfigurację

Obiektywszklany
Kąt widzenia112°
Pole widzenia360°
Rozdzielczość wideo1080p przy 20 FPS
Wizja nocnatak
Podczerwień8 lamp 940nm
Dodatkowe funkcjeWykrywanie ruchu
Wykrywanie płaczu dziecka
Śledzenie ruchu
Zapamiętanie obserwowanych punktów
Powiadomienia na smartfon
Komunikacja audio
Obsługiwane protokołyIPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Wi-FiTak, 2.4GHz 802.11 b/g/n
PamięćMicroSD 4-32GB
WymiaryWysokość – 110 mm
Średnica podstawy – 93 mm
Średnica głowicy – 64 mm
Waga230g
Gwarancja24 miesiące
Zestaw zawieraKamerę
instrukcję
Kabel microUSB
Ładowarka USB