YI Dome Camera 1080p

Najważniejsze cechy kamery YI Dome 1080p

 • Kąt widzenia 112°
 • Głowica obrotowa o 360°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie i śledzenie ruchu
 • Możliwość zaprogramowania trasy kamery
 • Funkcja zdjęcia panoramicznego
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system do monitoringu 360°. Zasięg 345° poziomej i 115° pionowej rotacji pokrywa całkowity zasięg 360°. Ultraszybkie profesjonalne soczewki o kącie widzenia 112° i dwustronna rotacja horyzontalna umożliwia nagrywanie pełnego obrazu panoramicznego w jakości Full HD 1080p bez martwego pola. Pełna wizja w ciemnościach, dwustronna komunikacja oraz funkcja detekcji płaczu dają sposobność wykorzystania kamery na wiele sposobów.

399,00 

Opis

YI DOME 1080p
BEZPIECZEŃSTWO 360

Kamera YI Dome 1080p wynosi inteligentny system monitoringu na zupełnie nowy poziom. Wysoka rozdzielczość obrazu Full HD z możliwością 4-krotnego przybliżenia umożliwia zobaczenie nawet najdrobniejszych szczegółów. Dzięki obrotowej głowicy podejrzysz pomieszczenie w niesamowitych 360 stopniach.

Kamera obrotowa yi dome
null

Ścieżki patrolowe

null

Auto-Cruise

null

Detekcja płaczu dziecka

null

Dwustronna komunikacja audio

null

Pamięć do 8 punktów patrolowych

null

Kontrola w poziomie oraz w pionie

null

Różne możliwości zapisu

null

Rozdzielczość FullHD 1080p

Logo usługi chmury dla monitoringu

JE

TWOJE NAGRANIA SĄ ZAWSZE BEZPIECZNE

Wszystkie nagrania zarejestrowane kamerą YI Dome 1080p mogą być zapisywane na kartach pamięci MicroSD. Jeśli chcesz mieć pewność, że z materiałem filmowym nic się nie stanie, to możesz skorzystać z usługi YI Cloud, która umożliwia bezpieczne przechowywanie danych na zabezpieczonym serwerze. Nawet w przypadku ewentualnego uszkodzenia możesz mieć pewność, że dane są w nienaruszonym stanie.

PEŁNE 360° BEZ MARTWEGO POLA

Najwyższej jakości soczewki szerokokątne wyróżniają się całkowitym zasięgiem 360 stopni. Obrotowa głowica jest w stanie pokryć cały obszar pomieszczenia bez martwego pola. Gdy YI Dome 1080p czuwa, żaden obiekt mu nie umknie.

PERFEKCYJNY OBRAZ NAWET W NOCY

Najwyższej jakości 8 nieinwazyjnych czujników podczerwieni dostarcza doskonałą rozdzielczość obrazu nawet w zupełnej ciemności. Słabe warunki oświetleniowe nie stanowią przeszkody do uzyskania podglądu w czasie rzeczywistym.

Kamera Yi dome 1080p z pokazanymi miejscami obrotu

YI DOME 1080p CZUWA 24h NA DOBĘ

Innowacyjny system wykrywania ruchu automatycznie znajduje obiekt i podąża za nim. W tym samym momencie otrzymasz powiadomienie na telefon. Nie musisz już ciągle podglądać obrazu, bo kamera zrobi to za Ciebie.

Ustaw kamerę w pozycji która jest Ci potrzebna, a następnie zapisz ją. Możesz dodać maksymalnie 8 punktów, które ułatwią Ci szybką nawigację. Wybierając zapisane ustawienia, kamera automatycznie podąża ustaloną trasą, a Ty masz pełną kontrolę nad monitorowanym pomieszczeniem.

rysunek krzyża

Pełna kontrola – możesz bezpośrednio z aplikacji na Twoim smartfonie sterować położeniem Twojej kamery i skierować ją w odpowiednią stronę.

biegający ludek

Pełna automatyzacja. Kamera po wykryciu ruszającego się obiektu automatycznie obraca się i podąża za nim rejestrując obraz. Nie ma możliwości żeby obiekt wszedł w martwą strefę. Nic nie umknie Twojej uwadze.

graficzka kamery

YI Dome oferuje dwukierunkową komunikację audio w dwóch trybach pracy. Tryb Intercom działa jak walkie-talkie po naciśnięciu odpowiedniego przycisku w aplikacji. Tryb Hands-free pozwala na ciągłe połączenie i rozmowę bez używania rąk. Idealne rozwiązanie na dłuższe rozmowy.

Trasa śledzenia ruchu kamery obrotowej

ZAPLANUJ PUNKTY OBROTU I WŁASNĄ
ŚCIEŻKĘ PATROLOWĄ

Zdecyduj, które elementy pomieszczenia mają znaleźć się pod obserwacją YI Dome 1080p. Korzystając z aplikacji YI Home możesz ustawić wybrane punkty za którymi będzie podążać kamera. Ustawiając własne punkty obrotu wybierasz obszar, jaki zostanie zapisany w aplikacji. W dowolnym momencie możesz do niego powrócić i w ułamku sekundy zobaczyć podgląd w czasie rzeczywistym. To doskonały sposób, aby monitorować pomieszczenie w domu lub biurze.

DZIECKO POD NADZOREM
Z KAMERĄ DOME 1080p

Kamera YI Dome doskonale sprawdza się nie tylko do monitorowania domu. Nowoczesny system wykrywania płaczu dziecka jest w stanie go rozpoznać i natychmiast wysłać powiadomienie, gdy Twoje dziecko się obudzi.

Płaczące dziecko i niania elektroniczna z podglądem widoku na telefonie
Kamera obrotowa zamontowana w trzech różnych pozycjach

ZAMONTUJ KAMERĘ
WG WŁASNEGO UZNANIA

Łatwa forma montażu i możliwość przymocowania w każdej pozycji.

ROZMAWIAJ
KOMFORTOWO Z BLISKIMI

Kamera YI Dome oferuje dwukierunkową komunikację audio. Naciśnij przycisk i natychmiast zacznij rozmawiać przez wbudowany mikrofon w trybie Intercomu. Jeśli planujesz dłuższą rozmowę, to funkcja Hands-free umożliwi komunikację bez konieczności używania rąk.

WYKORZYSTAJ PEŁNY POTENCJAŁ Z DEDYKOWANĄ APLIKACJĄ

Pobierz aplikację na komputery z systemem Windows i Mac, a także urządzenia mobilne z iOS i Androidem. Z ekranu swojego urządzenia możesz komfortowo uzyskać pełen podgląd na wybrane przez Ciebie pomieszczenie niezależnie od tego gdzie znajdujesz się w danym momencie. Wystarczy tylko dostęp do internetu.

Wybierz aplikację dedykowaną Twojemu urządzeniu!

Laptop z podglądem mieszkania
Ludzie pracujący przy komputerze

DOM? BIURO? A MOŻE MAGAZYN?
KAMERA HOME 
SPRAWDZI SIĘ WSZĘDZIE

Zaawansowane algorytmy wykrywania ruchu natychmiast powiadomią Cię o możliwym zagrożeniu. Wszystkie informacje będą przesyłane do Twojego smartfona. Nie musisz przeglądać wielu godzin nagrań, ponieważ kamera sama zdecyduje, co jest warte Twojej uwagi.   

Czarna kamera yi home model dome 1080p
Smartphone z powiadomieniem o wykryciu ruchu przez kamera do monitoringu

INTELIGENTNE POWIADOMIENIA ŚLEDZĄ KAŻDY RUCH

Zaawansowane algorytmy wykrywania ruchu natychmiast powiadomią Cię o możliwym zagrożeniu. Wszystkie informacje będą przesyłane do Twojego smartfona. Nie musisz przeglądać wielu godzin nagrań, ponieważ kamera sama zdecyduje, co jest warte Twojej uwagi.   

BANALNIE PROSTA
INSTALACJA

null

Pobierz aplikację
YI Home

null

Podłącz kamerę
do zasilania

null

Naciśnij „connect”
i rozpocznij konfigurację

Obiektyw szklany
Kąt widzenia 112°
Pole widzenia 360°
Rozdzielczość wideo 1080p przy 20 FPS
Wizja nocna tak
Podczerwień 8 lamp 940nm
Dodatkowe funkcje Wykrywanie ruchu
Wykrywanie płaczu dziecka
Śledzenie ruchu
Zapamiętanie obserwowanych punktów
Powiadomienia na smartfon
Komunikacja audio
Obsługiwane protokoły IPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Wi-Fi Tak, 2.4GHz 802.11 b/g/n
Pamięć MicroSD 4-32GB
Wymiary Wysokość – 110 mm
Średnica podstawy – 93 mm
Średnica głowicy – 64 mm
Waga 230g
Gwarancja 24 miesiące
Zestaw zawiera Kamerę
instrukcję
Kabel microUSB
Ładowarka USB