YI Cloud

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze.

Dostępna wersja dla 5 kamer, z zapisem 7 dni wykrywania ruchu.

 

199,00 

Kategoria: SKU: CLOUD5

Opis

Uwolnij przestrzeń z YI CLOUD

YI Cloud to nowoczesny sposób na przechowywanie nagrań zarejestrowanych przez kamery YI. Usługa chmury charakteryzuje się najwyższym poziomem zabezpieczeń, a także nieograniczoną ilością dostępnego miejsca.

Nawet w przypadku uszkodzenia, bądź kradzieży masz dostęp do swoich plików niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Wybierz usługę zapisu nagrań w chmurze YI Cloud i ciesz się komfortem bez ograniczeń. Zarządzać chmurą YI można także z poziomu przeglądarki internetowej – tutaj.

Nie musisz już martwić się o brak miejsca Na wirtualnym dysku

Zabrakło Ci miejsca na ważne nagrania? Wybierając usługę chmury YI Cloud otrzymujesz dostęp do nielimitowanej przestrzeni na wirtualnym dysku. Twoje materiały są bezpiecznie przechowywane na serwerach, a Ty możesz je podejrzeć w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca.

Wirtualna chmura YI Cloud gwarantuje dostęp do plików z dowolnego miejsca

Uzyskaj dostęp do swoich plików w chmurze YI z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy, że zalogujesz się na komputerze, telefonie lub tablecie, a wszystkie nagrania będą na wyciągnięcie ręki. Archiwum obejmuje filmy mające nawet 15 dni. Niezależnie od tego czy znajdujesz się na wakacjach, czy na służbowej delegacji, zawsze masz wgląd na to, co dzieje się w Twoim domu lub firmie.

Jedna chmura YI – 5 KAMER

Dysponując kamerami do monitoringu YI Home, Dome oraz Outdoor masz możliwość zapisywania nagrań w YI Cloud. Obraz w doskonałej rozdzielczości ze wszystkich kamer podejrzysz za pomocą kilku kliknięć. Instalując dedykowana aplikację możesz komfortowo nimi zarządzać. Zaawansowane czujniki ruchu natychmiast poinformują Cię, a także udokumentują nieproszonego gościa na Twojej posesji. Wybierz YI Cloud i miej dostęp do swojego centrum monitoringu.

Wybierz idealny Plan dla siebie

Wybierając YI Cloud dostajesz dostęp do miejsca, gdzie są bezpiecznie przechowywane wszystkie Twoje pliki. Chcesz mieć swój dom na oku przez 24 godziny na dobę? Wybierz plan dla jednej kamery i rejestruj każdy moment. Jeśli masz w swoim domu lub biurze nawet 5 kamer YI, to możesz zarządzać nagraniami w jeszcze prostszy sposób. Kamery do chmury będą nagrywały jedynie momenty, gdy zostanie zarejestrowany ruch. W ten sposób zaoszczędzisz miejsce, jak i czas na przeglądanie wszystkich filmów. Materiał z całego tygodnia zajmuje wiele godzin, dlatego z takim planem masz pełen komfort i dostęp jedynie do najistotniejszych zdarzeń, jakie miały miejsce.

Jedna cena dla wszystkich planów – 199 zł / rok

Jedna kamera – ciągły zapis

Wybierając plan dla jednej kamery otrzymujesz możliwość zapisywania nagrań przez 24 godziny na dobę. W dowolnym momencie możesz wygodnie przeglądać materiały sprzed tygodnia. To bardzo wygodne rozwiązanie, które powoduje, że w Twoim domowym centrum monitoringu nigdy nie zabraknie miejsca na filmy.

5 kamer – wykrycie ruchu

Drugi plan został przygotowany z myślą o osobach, które posiadają więcej niż jedno urządzenie. YI Cloud nagrywa filmy tylko w momencie, gdy zostanie wykryty ruch w pomieszczeniu. Wybierając taką opcję, a otrzymasz możliwość nagrywania nawet z 5 kamer. Nie musisz już męczyć się z przeglądaniem kilkugodzinnych materiałów. Wszystkie pliki znajdują się w jednym miejscu.