yicloud

Bezpieczeństwo absolutne,
w każdej sytuacji.

Witamy w chmurze YI Cloud.
Kompleksowo zabezpieczona chmura dla kamer z serii YI Home. Jeszcze bardziej bezpieczna, wytrzymała i wygodna niż tradycyjna karta microSD. Odkryj wyjątkowe funkcje chmury już teraz.


homephone

Przestrzeń bez ograniczeń.

Brak jakiegokolwiek limitu nagrań z jednej kamery sprawia, że chmura YI Cloud staje się jeszcze bardziej funkcjonalna. Nie martw się o brak miejsca w chmurze, po prostu wybierz swój plan taryfowy i ciesz się nielimitowaną pamięcią Twoich kamer.*

*Standardowy plan – do 5-ciu kamer.

Twój dom, Twoje kamery, Twój wybór

YI Cloud wspiera wszystkie produkty serii YI Home oraz YI Dome. Już w podstawowej wersji Standard możesz połączyć nawet do 5-ciu kamer w jeden prosty, a zarazem idealny dla Twoich potrzeb system monitoringu. Jeśli podstawowy plan to za mało, możesz rozszerzyć subskrybcję aby otoczyć bezpieczeństwem cały swój dom, biuro czy sklepik.


homehand

Niech nie zaskoczy Cię los.

Nawet tak niepożądane przypadki jak kradzież kamery lub jej zniszczenie przez zalanie lub domowego pupila nie spowodują utraty cennych nagrań z Twojej kamery YI. Teraz wszystko zapisuje się w bezpiecznym miejscu, do którego dostęp masz tylko Ty,
z dowolnego miejsca na ziemi.


yicloud

Wykup YI Cloud już teraz!

Absolutnie bez ograniczeń! W YI Cloud nie przejmujesz się limitami. Przechowuj swoje nagrania w spokoju. Wybierz już teraz plan roczny i nie bój się o dodatkowe koszty, takie nie istnieją!

Ile to kosztuje?

cloudprice

W pakiecie rocznym otrzymujesz 7 dni zapisu dla jednej kamery 24/7 lub zapis detekcji ruchu dla pięciu kamer.


Aplikacja YI Home > ‘My YI Cloud’ > Subscription Status > Subscribe