YI – znane także jako Xiaoyi jest dynamicznie rozwijającą się marką sprzętu elektronicznego wysokiej jakości, należącą do rodziny Xiaomi, chińskiego giganta produkującego elektronikę użytkową. Jesteśmy miłośnikami najnowszych technologii i zawsze kierujemy się dobrem naszych klientów – naszym celem jest nasycenie rynku sprzętem najwyższej klasy w przystępnych cenach. Wrocławska siedziba YI Polska powstała na początku 2016 roku i jest pierwszym takim punktem na mapie Europy.

Wprowadzona na rynek marka YI, czyli seria kamer sportowych wraz z bogatym asortymentem akcesoriów, kamer do monitoringu oraz wideorejestratorów samochodowych cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To konsekwencja firmowych cech, którymi są odważny styl i osobiste podejście do rynkowych oczekiwań klienta.

Marzymy, aby dać ludziom możliwość realizowania własnych pasji i pomysłów. Łamiąc wszystkie dotychczasowe bariery i ograniczenia, sprawiamy, że „niemożliwe” staje się możliwe. Z nami możesz skoczyć na głęboką wodę.

YI to nie tylko kamery, czy gadżety – to styl życia. Zostań częścią naszej społeczności i realizuj się w każdej dziedzinie. Nie ważne co jest Twoją pasją – podróże, spacery z psem czy wspinaczka wysokogórska – nasza kamera i akcesoria zawsze dotrzymają Ci kroku.

Jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze wyzwania. Będziemy towarzyszyć Ci na wysokości, w wodzie, przy olbrzymiej prędkości oraz podczas zwykłych trudów codziennego życia. Przezwyciężaj przeciwności, dziel się pasją razem z nami. We are YI.

Wyłącznym dystrybutorem YI w Polsce jest firma JBTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.