W tym miejscu znajdziesz wszystkie dostępne kamery YI. Oferujemy profesjonalne wideorejestratory samochodowe. Dla aktywnych osób uprawiających różne sporty (od biegania, poprzez jazdę na rowerze, pływanie, aż na skakaniu ze spadochronem kończąc) mamy sportowe kamery z serii YI Action. Osobom, które chcą zadbać o swój dom i mieszkanie polecamy inteligentne systemy monitoringu, a wśród nich kamery takie jak: Yi Dome Camera (w rozszerzonej wersji 1080p) oraz Yi Home Camera (dostępna w wariantach 1, 2 i 1080p).

Pamiętamy również o osobach dla których liczy się kompleksowość oferty. Z myślą o nich przygotowaliśmy gotowe zestawy (Yi Action, Yi Selfie Combo oraz Yi Master), w skład których wchodzą uchwyty, etui, obudowy i kamery.

Kamery YI cechuje wysoka jakość obiektywów, dzięki czemu posiadacze naszego sprzętu mogą cieszyć się bardzo dobrą rozdzielczością (nawet 1296P przy 30 fps, z przesłoną F1.8) i prędkością nagrywania (modele umożliwiają nagrywanie z szybkością 30 i 60 klatek na sekundę). Wszystkie urządzenia YI są połączone z aplikacją na smartfony, która pozwala zarządzać nagranymi materiałami, a także kalibrować parametry pod swoje aktualne potrzeby, co jest szczególnie przydatne w przypadku inteligentnego monitoringu stosowanego w domach i biurach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26