Oto miejsce, które zostało stworzone specjalnie dla osób żądnych mocnych wrażeń i sposobu na ich utrwalenie. Właśnie tu prezentujemy kamery sportowe, które idealnie sprawdzą się podczas nawet najbardziej ekstremalnych aktywności. Bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka, a może skoki na bungee lub ze spadochronem? W tych i wielu innych dyscyplinach sprawdzą się kamery YI. Wystarczy zastosować odpowiednią (antywstrząsową) obudowę oraz dobrać pasujący uchwyt (na głowę, dłoń, klatkę piersiową lub na rower).

Do wodnych przygód (pływania, nurkowania, spływ kajakiem lub pontonem) idealnie sprawdzi się kamera YI4K+ wyposażona w wodoodporną obudowę.

Wytrzymałość to nie wszystko, bowiem najważniejsza jest jakość nagrywanych materiałów. O to w przypadku kamer sportowych 4K nie trzeba się martwić. Dzięki zastosowanej technologii i nagrywaniu 60 klatek na sekundę, filmy wiernie oddają nawet najbardziej dynamiczne ujęcia.

Kamery sportowe można obsługiwać zdalnie za pomocą aplikacji YI, dzięki której nie tylko sprawdzisz zarejestrowane chwile i ewolucje, ale także zapiszesz je, udostępnisz i ustawisz funkcje urządzenia (jakość nagrań, ilość klatek na sekundę) pod wykonywane przez siebie czynności. Dużym atutem jest bogata baza akcesoriów, które umożliwią Ci zamontowanie kamery w pionie i poziomie na ciele (uchwyty na głowę, dłoń, tors) oraz sprzęcie (ramy i kierownice, np. roweru), dzięki czemu nasz sprzęt pomoże Ci w pełni oddać dynamikę i emocje wykonywanych zadań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28