Ta sekcja została w pełni poświęcona sprzętom dedykowanym monitoringowi. Oferujemy mini kamery domowe, które w dyskretny i skuteczny sposób pozwalają nagrywać wszystko to, co dzieje się w domu podczas nieobecności właścicieli i nie tylko. Monitoring w domu można wykorzystywać na wiele różnych sposób. Jako ochronę przed włamywaczami, jako sposób kontroli, gdy w mieszkaniu znajdują się obce osoby (opiekunka czy sprzątaczka), a także do czuwania nad dzieckiem (w czym pomaga detektor płaczu).

Kamery do monitoringu domowego charakteryzują się szerokim kątem widzenia (nawet 360°) oraz zapewniają optymalną jakość rejestrowanego obrazu, który zapisywany jest na pojemnych kartach pamięci. To wszystko sprawia, że inteligentny monitoring domu zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Monitoring domowy wykorzystuje kamery z pracą nawet w 360° i 115° pionowej rotacji, dzięki której możemy obserwować zdalnie całe pomieszczenie. Niezwykle szybkie działanie soczewek obiektywu gwarantuje dokładną rejestrację obrazu w trybie panoramicznym z zachowaniem jakości Full HD 1080p, z jednoczesnym wykluczeniem martwego pola. Kamera wyposażona jest w czujnik jasności oraz mikrofony, co pozwala na podgląd obrazu w ciemnościach oraz na zdalną komunikację z osobami znajdującymi się w pomieszczeniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14