Poznaj nasze kamery Wodoszczelne

Kamery wodoszczelne to idealny kompan na każde wakacje. W tropikalne kraje o dużej wilgotności, wyjazd nurkowy na rady koralowe, a także wyjazdy narciarskie. Każda nasza kamera posiada dedykowaną wodoszczelną obudowę, która pozwoli na korzystanie z niej w ekstremalnych warunkach.

Kamera sportowa Yi 4k+ widziana z bokuWyprzedano

YI Action Camera 4K+ – kamera sportowa najwyższej jakości

999,00 

YI Action Camera 4k+ nowoczesna kamera sportowa – najważniejsze cechy

  • Kąt widzenia 155°
  • Dotykowy wyświetlacz 2.19″
  • Nagrywanie w 4K przy 60 kl/s
  • Elektroniczna stabilizacja obrazu
  • Mobilna aplikacja
  • Możliwość transmisji live na FB, YT i inne serwisy
  • USB-C i możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu

Przedstawiamy Kamerę YI Action 4K+ – pierwszą na Świecie kamera nagrywająca w 4K przy 60 klatkach na sekundę. Najnowszej generacji układ Ambarella H2, Sensor Sony IMX377, 7 – warstwowy obiektyw. Kamera Action YI 4K+ to zaawansowane rozwiązania od dziś dostępne dla każdego.

Menu kamery jest w języku angielskim.

Kamery wodoszczelne idealne na wakacje

Kamery sportowe z wodoszczelną obudową pozwalają na odkrywanie nieznanych dotąd obszarów. Zabierz niewielką kamerę pod wodę i daj ponieść się swojej kreatywności. Obudowa wodoszczelna w kamerze może zostać zanurzona na maksymalna głębokość 40 metrów. Przy pomocy naszej kamerki możesz nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości, a także wykonywać niesamowite zdjęcia. Twój osobisty aparat podwodny jest gotowy do działania w każdej chwili.

Najważniejsze cechy kamer wodoszczelnych

Rozdzielczość:

2K przy 30kl./s i 1080p przy 60, 30 kl./s

Obiektyw:

Szerokokątny 150/155 stopni ze światłem F 2.8 i elektroniczną korekcją aberracji

Format wideo:

H.264

Tryby wideo:

Slow motion, timelapse video, timelapse photo, burstphoto, transmisja LIVE*

Wykorzystaj doskonałą jakość obrazu Kamer wodoszczelnych również pod wodą

Kamery sportowe wodoszczelne mogą nagrywać w rozdzielczości 4K lub Full HD. Obudowa jest wyposażona w specjalną warstwę anti-fog, która chroni obiektyw przed zaparowaniem. Zanurz się w morskie głębiny i odkryj ich niesamowite piękno. Z kamerami YI to możliwe!

Dedykowana aplikacja
zwiększa możliwości Kamer wodoszczelnych

Niezależnie od tego czy nagrywasz górski krajobraz, ekstremalny zjazd na rowerze czy bawiące się w ogrodzie dziecko szerokokątny obiektyw kamery wodoszczelnej może zarejestrować więcej. Szerokokątny obiektyw dysponuje najwyższej klasy soczewkami, które wpływają na lepszą jakość obrazu. Sportowa kamera wodoszczelna jest gotowa do działania zawsze i wszędzie.

Aparat do zdjęć podwodnych sprawdza się w każdej sytuacji.

Kamery wodoszczelne, dzięki swojej wytrzymałej obudowie chronią urządzenie przed uszkodzeniami. Uprawiasz sporty ekstremalne, a może planujesz wyprawę w trudnych warunkach atmosferycznych? Kamery wodoszczelnie działają zawsze i wszędzie.

STREAMUJ NA ŻYWO.

Nie trać czasu na obróbkę materiału. Kamery wodoszczelna oferują funkcję streamowania na żywo. Pokaż innym swoje najlepsze wakacyjne momenty na najpopularniejszych serwisach społecznościowych.