Poznaj nasze kamery Wodoszczelne

Kamery wodoszczelne to idealny kompan na każde wakacje. W tropikalne kraje o dużej wilgotności, wyjazd nurkowy na rady koralowe, a także wyjazdy narciarskie. Każda nasza kamera posiada dedykowaną wodoszczelną obudowę, która pozwoli na korzystanie z niej w ekstremalnych warunkach.

Kamera Xiaomi Yi koloru czarnego w przezrosczystej obudowie Brak w magazynie

YI Action Camera z obudową wodoodporną

249,00 

Zostań reżyserem, fotografem i edytorem w podróży wraz z kamerą YI Action. Kamera z zaawansowanymi funkcjami i lekkim, kompaktowym designem nagrywa znakomite filmy 2K i robi czyste, krystaliczne zdjęcia w rozdzielczości 16Mpix. Wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth pozwala na przesyłanie w czasie rzeczywistym, edycję i udostępnianie nagrań, a to wszystko przy pomocy Twojego smartfona.

Teraz dostępna w zestawie z obudową wodoodporną!

Wodoodporna obudowa do używania na wakacjach i na co dzień. Gwarantujemy, że dzięki naszej wodoodpornej obudowie, ani jedna kropla wody nie dostanie się do kamery. Możecie zejść z kamerą na głębokość nawet do 40 metrów, zakres działania obudowy to od – 30 °C do + 45 °C. Osłona obiektywu wykonana jest z gorilla glass z użyciem dodatkowej warstwy anti-fog. Pozwala to na robienie ostrych, czystych zdjęć w każdych warunkach. Obudowa kompatybilna z Yi Action pierwszej generacji.

YI Lite Action Camera z obudową wodoodporną

499,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Lite

 • Kąt widzenia 150°
 • Dotykowy wyświetlacz 2″
 • Nagrywanie w 4K przy 20 kl/s
 • Elektroniczna stabilizacja obrazu
 • Mobilna aplikacja
 • Obudowa wodoodporna w zestawie

Dotykowy ekran, elektroniczna stabilizacja obrazu, nagrania w 1080p 60FPS i 4K 20FPS – poznaj YI Lite, zaawansowaną kamerę sportową. Uwiecznij ekstremalne przeżycia, nagraj relację z eventu czy wspomnienia z wakacji. Lite uchwyci dla Ciebie wszystkie najważniejsze chwile.

YI 4K Action Camera

799,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Action 4K

 • Kąt widzenia 155°
 • Dotykowy wyświetlacz 2,29″
 • Nagrywanie 4K w 30 kl/s
 • Elektroniczna stabilizacja obrazu
 • Mobilna aplikacja
 • Możliwość transmisji live na FB, YT i inne serwisy

Najbardziej zaawansowana kamera sportowa na świecie! Najnowszej generacji procesor Ambarella A9SE75,  Sensor Sony IMX377, 7 – warstwowy obiektyw i możliwość nagrywania 4k w 30 klatkach na sekundę przy 60 mbps. Jakość 4 X 1080P. Kamera Action Yi 4K wyznacza nowy wymiar jakości.

Menu kamery będzie w języku angielskim.

YI 4K Action Camera z obudową wodoodporną

899,00 

Przedstawiamy Kamerę Yi Action 4K
Najbardziej zaawansowana kamera sportowa na świecie.

Najnowszej generacji procesor Ambarella A9SE75, Sensor Sony IMX377, 7 – warstwowy obiektyw i możliwość nagrywania 4k w 30 klatkach na sekundę przy 60 mbps. Jakość 4 X 1080P. Kamera Action Yi 4K wyznacza nowy wymiar jakości.

Dzięki dodatkowej obudowie dołączonej do zestawu gwarantujemy, że, ani jedna kropla wody nie dostanie się do kamery. Możecie zejść z kamerą na głębokość nawet do 40 metrów. Osłona obiektywu wykonana jest z schott glass z użyciem dodatkowej warstwy anti-fog. Pozwala to na robienie ostrych, czystych zdjęć w każdych warunkach.

YI Action Camera 4K+ z obudową wodoodporną

1 099,00 

Yi Action 4K+ to pierwsza na Świecie kamera nagrywająca w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Najnowszej generacji układ Ambarella H2, sensor Sony IMX377, 7–warstwowy obiektyw. Kamera sportowa Yi 4K+ to zaawansowane rozwiązania, które od dziś są dostępne dla każdego.

Menu kamery jest w języku angielskim.

Dzięki dodatkowej obudowie dołączonej do zestawu gwarantujemy, że, ani jedna kropla wody nie dostanie się do kamery. Możecie zejść z kamerą na głębokość nawet do 40 metrów. Osłona obiektywu wykonana jest z schott glass z użyciem dodatkowej warstwy anti-fog. Pozwala to na robienie ostrych, czystych zdjęć w każdych warunkach.

YI Action Camera 4K+

949,00 

Najważniejsze cechy kamery YI Lite

 • Kąt widzenia 155°
 • Dotykowy wyświetlacz 2.19″
 • Nagrywanie w 4K przy 60 kl/s
 • Elektroniczna stabilizacja obrazu
 • Mobilna aplikacja
 • Możliwość transmisji live na FB, YT i inne serwisy
 • USB-C i możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu

Przedstawiamy Kamerę YI Action 4K+ – pierwszą na Świecie kamera nagrywająca w 4K przy 60 klatkach na sekundę. Najnowszej generacji układ Ambarella H2, Sensor Sony IMX377, 7 – warstwowy obiektyw. Kamera Action Yi 4K+ to zaawansowane rozwiązania od dziś dostępne dla każdego.

Menu kamery jest w języku angielskim.

Kamery wodoszczelne idealne na wakacje

Kamery sportowe z wodoszczelną obudową pozwalają na odkrywanie nieznanych dotąd obszarów. Zabierz niewielką kamerę pod wodę i daj ponieść się swojej kreatywności. Obudowa wodoszczelna w kamerze może zostać zanurzona na maksymalna głębokość 40 metrów. Przy pomocy naszej kamerki możesz nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości, a także wykonywać niesamowite zdjęcia. Twój osobisty aparat podwodny jest gotowy do działania w każdej chwili.

Najważniejsze cechy kamer wodoszczelnych

Rozdzielczość:

2K przy 30kl./s i 1080p przy 60, 30 kl./s

Obiektyw:

Szerokokątny 150/155 stopni ze światłem F 2.8 i elektroniczną korekcją aberracji

Format wideo:

H.264

Tryby wideo:

Slow motion, timelapse video, timelapse photo, burstphoto, transmisja LIVE*

Wykorzystaj doskonałą jakość obrazu Kamer wodoszczelnych również pod wodą

Kamery sportowe wodoszczelne mogą nagrywać w rozdzielczości 4K lub Full HD. Obudowa jest wyposażona w specjalną warstwę anti-fog, która chroni obiektyw przed zaparowaniem. Zanurz się w morskie głębiny i odkryj ich niesamowite piękno. Z kamerami YI to możliwe!

Dedykowana aplikacja
zwiększa możliwości Kamer wodoszczelnych

Niezależnie od tego czy nagrywasz górski krajobraz, ekstremalny zjazd na rowerze czy bawiące się w ogrodzie dziecko szerokokątny obiektyw kamery wodoszczelnej może zarejestrować więcej. Szerokokątny obiektyw dysponuje najwyższej klasy soczewkami, które wpływają na lepszą jakość obrazu. Sportowa kamera wodoszczelna jest gotowa do działania zawsze i wszędzie.

Aparat do zdjęć podwodnych sprawdza się w każdej sytuacji.

Kamery wodoszczelne, dzięki swojej wytrzymałej obudowie chronią urządzenie przed uszkodzeniami. Uprawiasz sporty ekstremalne, a może planujesz wyprawę w trudnych warunkach atmosferycznych? Kamery wodoszczelnie działają zawsze i wszędzie.

STREAMUJ NA ŻYWO.

Nie trać czasu na obróbkę materiału. Kamery wodoszczelna oferują funkcję streamowania na żywo. Pokaż innym swoje najlepsze wakacyjne momenty na najpopularniejszych serwisach społecznościowych.