Zobacz jaką kamerę na motocykl wybrać

Dopasuj kamerę motocyklową do swojego stylu i czerp jeszcze więcej przyjemności z jazdy. Każde urządzenie charakteryzują niewielkie rozmiary. wysoka jakość obrazu, cyfrową stabilizacją ekranu i przede wszystkim przystępna cena.

Promocja!

YI 360 VR Camera

1 949,00  1 699,00 

Najważniejsze cechy kamery YI 360 VR

  • Dwa obiektywy z kątem widzenia po 220º
  • Nagrywanie 5,7K w 30 kl/s
  • Możliwość transmisji live 360 na FB, YT i inne serwisy
  • Zapis na karcie MicroSD (do 128 GB)
  • USB-C
  • Darmowa aplikacja na telefon (WiFi)
  • Dedykowana aplikacja do edycji filmów na PC

Pierwsza kamera 360 od YI. Najwyższa jakość 5,7K, tranmisja live, panoramiczne zdjęcia i wideo. Wszystko zamknięte w małym, kompaktowym urządzeniu, które zmieści się w Twojej kieszeni. Od teraz nic nie umknie Twojej uwadze, zobacz świat w 360 z Yi VR.

Kamera motocyklowa – YI idealny wybór

Ruszaj w drogę z kamerami motocyklowymi YI i uwiecznij swoje najlepsze wycieczki. Wysoka rozdzielczość obrazu i szerokie kąty gwarantują doskonałą jakość. Wypad ze znajomymi, a może samotna podróż za miasto? Niezależnie od tego gdzie się wybierasz kamera sportowa na motocyklu będzie zawsze gotowa do działania. To idealny wybór dla każdego miłośnika dwóch kółek.

Najważniejsze cechy kamer na Motocykl.

Rozdzielczość:

2K przy 30kl./s i 1080p przy 60, 30 kl./s

Obiektyw:

Szerokokątny 150/155 stopni ze światłem F 2.8 i elektroniczną korekcją aberracji

Format wideo:

H.264

Tryby wideo:

Slow motion, timelapse video, timelapse photo, burstphoto, transmisja LIVE*

Twój unikalny punkt widzenia

Zamontuj swoją kamerę sportową na motocyklu i twórz niesamowite materiały filmowe. Szeroki kąt widzenia w połączeniu z jasnym światłem obiektywu dostarcza niezwykłej jakości obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki dedykowanym akcesoriom, niewielką kamerę motocyklową zamontujesz także na kasku czy klatce piersiowej.

Przeglądaj nagrania przy pomoc dedykowanej aplikacji

Wszystkie zarejestrowane materiały możesz podejrzeć bezpośrednio na ekranie swojego urządzenia. Wystarczy, że pobierzesz dedykowaną aplikację przeznaczoną na smartfony z system iOS lub Android. Możliwość szybkiej obróbki nagrań i zdjęć wykonanych w formacie RAW sprawi, że każdy materiał będzie wyglądał profesjonalnie.

Nagrywaj idealne filmy nawet przy dużych prędkościach, dzięki kamerze na motocyklu

Kamera na motocykl nie boi się żadnej prędkości. Możliwość nagrywania w 60 kl./s to pewność, że obraz będzie wyglądał świetnie gdy jedziesz szybko. Elektroniczna stabilizacja obrazu zapewnia bardzo płynny kadr bez

STREAMUJ NA ŻYWO za pomocą kamery motocyklowej

Funkcja streamowania jest dostępna w kamerach YI 4K i YI 4K+ możesz udostępniać filmy na żywo do najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Nie trać czasu i podziel się swoimi przygodami z innymi.