Poznaj nasze kamery 4K

Kamery sportowe YI to znakomity wybór dla każdego, kto chce nagrywać filmy w niesamowitej jakości obrazu. Poznaj bliżej nasze kamery 4K i 4K+ Wybierz dla siebie idealny model i rozpocznij swoją przygodę.

Promocja!

YI 360 VR Camera

1 949,00  1 699,00 

Najważniejsze cechy kamery YI 360 VR

  • Dwa obiektywy z kątem widzenia po 220º
  • Nagrywanie 5,7K w 30 kl/s
  • Możliwość transmisji live 360 na FB, YT i inne serwisy
  • Zapis na karcie MicroSD (do 128 GB)
  • USB-C
  • Darmowa aplikacja na telefon (WiFi)
  • Dedykowana aplikacja do edycji filmów na PC

Pierwsza kamera 360 od YI. Najwyższa jakość 5,7K, tranmisja live, panoramiczne zdjęcia i wideo. Wszystko zamknięte w małym, kompaktowym urządzeniu, które zmieści się w Twojej kieszeni. Od teraz nic nie umknie Twojej uwadze, zobacz świat w 360 z Yi VR.

Kamery sportowe 4K
ŚWIETNA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE.

Kamery sportowe 4K firmy YI mogą nagrywać obraz w zupełnie nowej rozdzielczości 4K. Dzięki zastosowaniu obiektywu ze światłem f/2,8 Twoje nagrania będą wyglądały zawsze idealnie niezależnie od warunków oświetleniowych. Nagrywaj, rób zdjęcia w formacie RAW i podziel się ze światem swoją pasją. Przekraczaj granicę i uchwyć nawet najdrobniejsze szczegóły.

Najważniejsze cechy kamer 4K.

Rozdzielczość:

4K przy 30/60 kl./s i 1080p przy 120, 60, 30 kl./s

Obiektyw:

Szerokokątny 150/155 stopni ze światłem F 2.8 i elektroniczną korekcją aberracji

Format wideo:

H.264

Tryby wideo:

Slow motion, timelapse video, timelapse photo, burstphoto, transmisja LIVE*

Nagrywaj w 4K w 60 KL./S

Uwiecznij wyjątkowe chwile i zobacz, jak wygląda obraz w niesamowitej rozdzielczości 4K. Nasz kamera sportowa 4K może nagrywać obraz nawet w 60 kl./s, dlatego nawet przy dynamicznych scenach obraz pozostanie tak samo wyraźny.

Streamuj na NA ŻYWO, Dzięki kamerom 4k

Funkcja streamowania jest dostępna w kamerach YI 4K i YI 4K+ możesz udostępniać filmy na żywo do najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Nie trać czasu i podziel się swoimi przygodami z innymi.

Kamera sportowa 4K stworzona do sportu w każdym wydaniu.

Zamontuj kamerę na kasku, kierownicy lub na dłoni i rozpocznij nagrywanie. Elektroniczna stabilizacja obrazu z 3-osiowym żyroskopem i akcelerometrem powoduje, że obraz nigdy nie będzie poruszony. Wszystkie drgania są automatycznie kompresowane, a Ty możesz oglądać doskonałe ujęcia.

Dedykowana aplikacja
zwiększa możliwości Kamer 4k

Niezależnie od tego czy nagrywasz górski krajobraz, ekstremalny zjazd na rowerze czy bawiące się w ogrodzie dziecko szerokokątny obiektyw może zarejestrować więcej. Szerokokątny obiektyw dysponuje najwyższej klasy soczewkami, które wpływają na lepszą jakość obrazu. Sportowa kamera Full HD jest gotowa do działania zawsze i wszędzie.