Poznaj bliżej serię
kamer sportowych YI Action

Szeroka oferta kamer sportowych YI Action jest dopasowana zarówno do potrzeb profesjonalistów, jak i amatorów nagrywania filmów. Dzięki zaawansowanym funkcjom i dedykowanej aplikacji zwiększającej możliwości urządzenia będziesz mógł zobaczyć więcej. Wybierz swoją kamerę sportową i rozpocznij niezwykłą przygodę w towarzystwie YI. Sprawdź, który model kamery sportowej będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Promocja!
Wyprzedano

YI 360 VR Camera

1 949,00  1 699,00 

Najważniejsze cechy kamery YI 360 VR

  • Dwa obiektywy z kątem widzenia po 220º
  • Nagrywanie 5,7K w 30 kl/s
  • Możliwość transmisji live 360 na FB, YT i inne serwisy
  • Zapis na karcie MicroSD (do 128 GB)
  • USB-C
  • Darmowa aplikacja na telefon (WiFi)
  • Dedykowana aplikacja do edycji filmów na PC

Pierwsza kamera 360 od YI. Najwyższa jakość 5,7K, tranmisja live, panoramiczne zdjęcia i wideo. Wszystko zamknięte w małym, kompaktowym urządzeniu, które zmieści się w Twojej kieszeni. Od teraz nic nie umknie Twojej uwadze, zobacz świat w 360 z Yi VR.

Kamery sportowe YI
Twoja kamera – Twoje zasady.

Kamera sportowa to niewielkie urządzenie, w którym drzemią ogromne możliwości. Niezależnie od tego czy chcesz nagrywać ewolucje na deskorolce lub urodziny dziecka, kamera sportowa sprawdzi się w tym doskonale. Funkcje Slow-Motion czy Time-Lapse dają ogromne pole manewru. Z pomocą smartphone możesz stworzyć prawdziwe dzieło filmowe.

Nasze kamery sportowe są jednymi z najlepszych na rynku.  Potwierdzają to testy kamer sportowych zrealizowane przez portale technologiczne i blogerów. W porównaniu do dużych i masywnych aparatów, kamerę sportową możesz zabrać ze sobą do kieszeni kurtki, czy przegrody plecaka. Wejdź do świata YI i zobacz, że tania kamera sportowa może być idealnym kompanem do nagrywania najlepszych momentów Twojego życia.

Biała kamera sportowa model YI 4k
Kamera sportowa Xiaomi YI rozłożona na części pierwsze

Technologiczna
doskonałość.

Podczas tworzenia sportowych kamer YI postawiliśmy na sprawdzone technologie, które mogą dostarczyć rozdzielczość na najwyższym poziomie. Świetnej jakości optyka w połączeniu z szybkim procesorem daje obraz tak szczegółowy, że będziesz mógł dostrzec absolutnie wszystko.

  • dobra jakość nagrań nawet przy słabym oświetleniu
  • nawet do 120 klatek/s w jakości 4k –  obraz zachwyci nawet najbardziej wymagającego wideofila

NAGRYWAJ. EDYTUJ.
UDOSTĘPNIAJ!

Ściągnij dedykowaną aplikację i zobacz jak działa nasze centrum dowodzenia kamerą sportową. To wygodny sposób, aby podejrzeć obraz. Aplikacja ma ogromne możliwości i umożliwia pełną kontrolę obrazu. Dopasuj ustawienia, wybierz odpowiedni filtr i dokonaj edycji swoich nagrań.

Kamery sportowe YI są bardzo łatwe w obsłudze, co sprawia, że mogą być wykorzystywane przez każdego. Nie musisz eksportować swoich nagrań do komputera. Z poziomu urządzenia udostępnisz film na najpopularniejsze portale społecznościowe. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

Podgląd aplikacji dla kamer sportowych
Złoty most na ekranie kamery sportowej

Zabierz kamerę sportową
gdzie tylko chcesz.

Kamerę sportową możesz zabrać ze sobą, gdzie tylko chcesz. Dzięki wytrzymałej i wodoodpornej obudowie nakręcisz filmy nawet w najtrudniejszych warunkach. Kamerę sportową YI 4k i 4k+ wykorzystasz także do transmisji na żywo. Podziel się ze swoimi widzami tym, co widzisz w danej chwili.

Sportowe kamery to doskonały wybór do relacjonowania koncertów, a także innych ważnych dla Ciebie wydarzeń. Zabierz swojego towarzysza i uwiecznij najpiękniejsze chwile.