Kamery samochodowe YI Dash
inteligentne wideorejestratory jazdy

Kamery samochodowe to świetny wybór nie tylko dla zawodowych kierowców, ale także dla tych osób, które chcą mieć pełny wgląd w to, co działo się podczas kolizji lub wypadku. Możliwości jakie dają nasze wideorejestratory jazdy nie ograniczają się jedynie do nagrywania. Gdy będziesz w potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, kamera natychmiast o tym Cię poinformuje. Wejdź do świata kamer samochodowych YI i przekonaj się jak łatwe jest nagrywanie w wysokiej rozdzielczości. W naszej ofercie znajdziesz kamery do samochodu na każdą kieszeń.

Kamera samochodowa YI Dash Camera

249,00 

Kamera samochodowa YI Dash – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 165°
 • Wyświetlacz 2,7″
 • Nagrywanie 2K w 30 kl/s oraz FullHD w 60 kl/s
 • Nagrywanie audio
 • Zapis na karcie MicroSD (do 64 GB)
 • System ADAS (asystent pasa ruchu, śledzenie poprzedzającego pojazdu)
 • Żyroskop (nagrywanie awaryjne)
 • Darmowa aplikacja na telefon (WiFi)

Inteligentna kamera samochodowa YI Dash, to zaawansowany system, który dzięki wysokiej jakości obrazu i prędkości nagrywania, będzie niezawodnym wsparciem dla Ciebie podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Żyjesz w drodze? Twoim drugim domem są cztery kółka? Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich z kamerą YI Dash. To kombinacja alertów głosowych i funkcji ADAS, które dzięki zaawansowanym algorytmom, ostrzegą Cię przed zagrożeniami, np. o za małej odległości od pojazdu przed Tobą lub przekroczeniu linii pasa ruchu. YI Dash jest także kompatybilne z intuicyjną aplikacją do zarządzania nagrywanymi treściami i ustawiania parametrów urządzenia. W drogę? Tylko z YI Dash!

Promocja!
Wyprzedano

Kamera samochodowa YI Ultra Dash Camera

499,00  419,00 

Kamera YI Dash Ultra – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 140°
 • Wyświetlacz 2,7″
 • Nagrywanie 2K w 30 kl/s oraz FullHD w 60 kl/s
 • Nagrywanie audio
 • Sterowanie głosowe
 • Zapis na karcie MicroSD (do 64 GB)
 • Żyroskop (nagrywanie awaryjne)
 • Darmowa aplikacja na telefon (WiFi)

YI Ultra Dash Camera to niezbędny asystent Twojej podróży. Nowy wideorejestrator od YI nagrywa w 2.7K przy 30 FPS. Kamera wyposażona jest w trzyosiowy żyroskop, obiektyw o kącie widzenia 140° oraz tryb WDR zwiększający szczegółowość nagrań. Kodek H.264 zapewnia wysoką kompresję wideo, a przysłona F1.9 wraz z sensorem natężenia oświetlenia znacząco poprawiają widoczność w nocy.

W zestawie wraz z kamerą znajdują się m.in.:
– uchwyt na przyssawkę
– uchwyt na taśmę 3M
– karta pamięci 16 GB

Seria kamer Dash.
asystent w podróży

Kamery samochodowe YI Dash zostały stworzone z myślą o kierowcach, którzy chcą mieć pełen wgląd w przebieg tego, co działo się na drodze. Kamera do samochodu jest w stanie uchwycić bardzo istotne informacje, które mogą okazać się pomocne podczas wyjaśniania przyczyny wypadku, bądź kolizji.

Najnowsza technologia opracowana przez YI zapewnia wysoką jakość obrazu nawet w najtrudniejszych warunkach. Umieść swoją kamerę na szybie samochodu i komfortowo pokonuj kolejne kilometry.

Wideo rejestrator jazdy firmy Yi model dash camera
Kamera samochodowa widziana od dołu

Najwyższa jakość
w przystępnej cenie

W kamerach samochodowych najważniejszy jest obraz, ponieważ to na nim mogą znaleźć się kluczowe elementy. W naszych kamerach samochodowych zastosowaliśmy bardzo jasne obiektywy, które mogą nagrywać zarówno w dzień, jak i w nocy. Nie musisz się już martwić o to, że nagranie będzie rozmyte lub niewyraźne. Nagrania mają duży kontrast i szczegółowość i nie trzeba poddawać ich żadnej obróbce.

Zamontuj kamerę
do samochodu i jedź!

Na drodze musisz być w pełni skupiony, dlatego w naszych wideorejestratorach postawiliśmy na kompaktowe wymiary i intuicyjną obsługę. Wbudowany ekran LCD umożliwia wygodne przełączanie pomiędzy poszczególnymi funkcjami, a także podgląd nagrywanego materiału.

Sztuczna inteligencja obsługująca komendy głosowe pozwoli Ci w pełni skupić się na drodze. W komfortowym korzystaniu z urządzenia pomocna może być aplikacji dedykowana na system iOS oraz Android. Możesz w niej skorzystać z podglądu na żywo, czy przejrzystej galerii nagrań.

Wideo rejestrator samochodowy
Wideo rejestrator jazdy firmy Yi model Dash Camera

Szeroki kąt widzenia

Podczas podróży samochodem nie jesteś w stanie przewidzieć, co w danej chwili wydarzy się na drodze. To właśnie dlatego tak ważne jest rejestrowanie obrazu kamerą samochodową w pełnym kadrze. Wysokiej jakości obiektywy zastosowane w naszych kamerach samochodowych oferują szerokie kąty widzenia. Jadąc autostradą, czy poruszając się po mieście nagrasz absolutnie wszystko. Możliwość zlokalizowania tablicy rejestracyjnej sprawcy wypadku to tylko przykład tego, jak pomocne może okazać się nasze urządzenie.