Zadbaj o bezpieczeństwo z kamerami OBROTOWYMI IP WIFI

Kamery obrotowe IP WIFI do monitoringu są najlepszym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas monitorowania biura lub powierzchni magazynowych. Przy pomocy kamer obrotowych YI można mieć pogląd na sytuację wewnątrz domowych lub firmowych pomieszczeń. Jedna kamera wystarczy, by mieć oko na wszystko, co dzieje się wokół niej.

Wyprzedano

YI Dome Camera – kamera obrotowa z czujnikiem ruchu do monitoringu

299,00 

YI Dome kamera do monitoringu – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Głowica obrotowa o 360°
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie i śledzenie ruchu
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Kompletny, inteligentny system do monitoringu domowego 360°. Zasięg 345° poziomej i 115° pionowej rotacji pokrywa kompletny zasięg 360°. Super szybkie profesjonalne soczewki o kącie widzenia 112° oraz dwustronna rotacja horyzontalna powodują, że Yi Dome Camera nagrywa pełny obraz panoramiczny w jakości HD praktycznie bez najmniejszego martwego punktu.

YI Dome 1080p – kamera obrotowa ze śledzeniem ruchu 1080p

199,00 

YI Dome 1080p z czujnikiem ruchu – najważniejsze cechy

 • Kąt widzenia 112°
 • Głowica obrotowa o 360°
 • Jakość FullHD
 • Tryb nocny
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wykrywanie płaczu dziecka
 • Wykrywanie i śledzenie ruchu
 • Możliwość zaprogramowania trasy kamery
 • Funkcja zdjęcia panoramicznego
 • Zapis na karcie
 • Możliwość zapisu w YI Cloud
 • Darmowa aplikacja na telefon i komputer PC

Inteligentny system do monitoringu 360°. Zasięg 345° poziomej i 115° pionowej rotacji pokrywa całkowity zasięg 360°. Ultraszybkie profesjonalne soczewki o kącie widzenia 112° i dwustronna rotacja horyzontalna umożliwia nagrywanie pełnego obrazu panoramicznego w jakości Full HD 1080p bez martwego pola. Pełna wizja w ciemnościach, dwustronna komunikacja oraz funkcja detekcji płaczu dają sposobność wykorzystania kamery na wiele sposobów.

Technologia,
jakiej potrzebujesz.

Kamery obrotowe IP Wi-Fi to seria kamer YI Dome. Kamery IP WIFI YI Dome cechuje olbrzymia wszechstronność zastosowania. YI Dome świetnie sprawdzą się jako monitoring wewnętrzny domu, mieszkania, biura, magazynu, sklepu, garażu, a nawet jako elektroniczna niania czy kamera do obserwacji psa.  Seria kamer obrotowych YI Dome to kompletny, inteligentny system do monitoringu wewnętrznego 360°

YI Dome HD
YI Dome Full HD

Obrotowa kamera IP WIFI
pozwala obserwować więcej.

Kamery obrotowe IP WIFI YI Dome pozwalają na monitorowanie terenu w 345° w poziomie oraz 115° w pionie. Nie zależnie od tego, gdzie bezprzewodowa kamera internetowa zostanie zamontowana, bardzo łatwo będzie można sprawdzić dowolne miejsce w pomieszczeniu. Jedna kamera obrotowa wystarczy, by mieć wgląd w sytuację w domu, biurze, magazynie lub dowolnej innej lokalizacji.

Kamery obrotowe WIFI
widzą wszystko w nocy.

Seria obrotowych maker YI Dome wyposażona została w nieinwazyjne czujniki podczerwieni. Gwarantuje to doskonały obraz w nocy oraz słabych warunkach oświetleniowych. Zaawansowane algorytmy w czujnikach ruchu błyskawicznie powiadomią o nieproszonym gościu. Kamery obrotowe YI są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Możesz sam zdecydować, jaki obszar ma być monitorowany, a także kiedy powinieneś zostać powiadomiony o nieoczekiwanym zdarzeniu.

Wygodny montaż
by wszystko mieć na oku.

Obrotowe kamery IP WIFI wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Bez kłopotu możesz ją zainstalować na ścianie domu, suficie lub innym wybranym przez Ciebie miejscu. Obrotowa kamera do monitoringu spełnia najwyższe standardy. Kamery bezprzewodowe YI nie tylko świetnie się spisują podczas wykonywania codziennych zadań. Eleganckie i minimalistyczne wzornictwo powinno dopasować się do każdego domu czy biura.

Dostęp do obrazu
gdziekolwiek jesteś.

Obrotowe kamery IP WIFI dzięki aplikacji mobilnej umożliwiają podgląd obrazu na żywo z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że kamery obrotowe YI Dome będą miały dostęp do sieci WIFI, a telefon lub komputer, na którym chcemy sprawdzić co widzi kamera, był podłączony do sieci. Kamery IP WIFI YI Dome pozwalają na podgląd obrazu na żywo, a także sprawdzanie archiwalnych nagrań znajdujących się na karcie pamięci i chmurze YI Cloud.

Możliwości dedykowanej aplikacji dla kamer OBROTOWYCH

W YI Home App możesz ustawić rodzaje powiadomień, a także zobaczyć podgląd na żywo nawet z czterech kamer YI Dome jednocześnie. Obrazem z kamery obrotowej IP WIFI możesz podzielić się także ze swoimi bliskimi. Nasza aplikacja umożliwia udostępnianie podglądu nawet pięciu różnym osobom. Chciałbyś pokazać coś ważnego? Możesz to zrobić w dowolnym momencie. Zdalnie można także ustawić ścieżkę patrolową dla obrotowej kamery WIFI YI Dome, a także wybrać interesujący obszar, na który kamera powinna zwracać uwagę.

Logo usługi chmury dla kamer IP

Przechowuj dane
w bezpiecznej chmurze.

Wszystkie zarejestrowane kamerą obrotową IP nagrania mogą okazać się istotne w przyszłości, dlatego muszą być one przechowywane w bezpiecznym miejscu. Kamera obrotowa YI Dome za pomocą WIFI może połączyć się z serwerami YI Cloud. Szyfrowanie na poziomie instytucji finansowych gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność danych. Nawet gdy dojdzie do uszkodzenia kamery obrotowej WIFI, nagrania wciąż będą na serwerach. Karty pamięci mogą zaginąć lub ulec uszkodzeniu. Z bezprzewodową kamerą nie musisz już się o to obawiać. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Intuicyjna obsługa
i łatwa konfiguracja

Bezprzewodowe kamery obrotowe IP WIFI są w stanie monitorować dowolne pomieszczenie. Kamerę możesz bez kłopotu zamontować w pokoju dziecięcym, biurze lub magazynie. Intuicyjna obsługa przez aplikację mobilną i długi przewód zasilający w zestawie sprawia, że samodzielnie możesz stworzyć swoje własne centrum monitoringu tego, co dla Ciebie ważne. Wszystkie ważne miejsca teraz będą pod stałą obserwacją kamery obrotowej YI Dome.