Bezpieczeństwo 
z kamerami Do domu

Seria kamer do domu YI to świetny sposób na uzyskanie szybkiego podglądu. Za pomocą naszej YI Home możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim. Wysoka rozdzielczość obrazu i szerokie kąty widzenia pozwalają na dotarcie do najdalszych zakątków pokoju. Kamery do monitoringu domu możesz wykorzystać również do podglądu dzieci, a także zwierząt.

Kamery DO DOmu YI

  • Łatwy montaż i instalacja
  • Szerokie możliwości zastosowania
  • Aplikacja mobilna
  • Powiadomienia na telefon
  • Wysoka jakość obrazu
  • Możliwość przechowywania materiałów na chmurze
  • Elegancki design

Imponująca technologia
i perfekcyjne wzornictwo

Kamery do monitoringu domu to łatwy i tani sposób na zwiększenie bezpieczeństwa. Seria kamer YI Home wykorzystuje najwyższej jakości optykę, która w połączeniu z doskonałym procesorem obrazu gwarantuje wysoką rozdzielczość. Korzystając z kamery do domu bez problemu dostrzeżesz wszystkie szczegóły. Szerokokątny obiektyw w kamerach Home ma bardzo duże pole widzenia.

Kamery do monitoringu DOmu
widzą więcej.

Kamery do domu YI  w porównaniu do konkurencyjnych modeli mogą zobaczyć więcej. Innowacyjny system wykrywania ruchu może dostrzec poruszającego się po pomieszczeniu człowieka. Nie obawiaj się wizyty włamywacza, z YI Home będziesz miał nad wszystkim pełną kontrolę. Kamery do monitorowania charakteryzują się wyjątkowym, eleganckim wzornictwem. Dzięki temu można je dopasować do każdego typu pomieszczenia. Kamera do domu o niewielkich wymiarach może pozostać niezauważone.

Kamera Do domu, która czuwa zawsze.

Możliwości kamer do domu są ogromne, dlatego możesz je wykorzystać na wiele sposobów. Twój zwierzak rozrabia, a nie masz go z kim zostawić? Bez obaw! Kamera do monitoringu świetnie odnajdzie się w tej roli. W naszych kamerach do domowego użytku zastosowaliśmy technologię umożliwiającą wysyłanie komend głosowych. Bez kłopotu przywołasz swojego zwierzaka do porządku, a Twoje meble i kable pozostaną w nienaruszonym stanie.

Kamera do monitoringu
elektroniczna niania

Kamera do domu jako elektroniczna niania? Jak najbardziej! Opieka nad małymi dziećmi wymaga ciągłej uwagi, dlatego bardzo dobrym pomocnikiem może być również kamera IP Home. Wyposażona w nieinwazyjny czujnik podczerwieni będzie cały czas czuwała nad Twoją pociechą. Nawet w zupełnych ciemnościach możesz mieć dostęp do wyraźnego obrazu. Kamera do domu spisze się jako zastępca elektronicznej niani. Nie musisz już wydawać pieniędzy na dwa urządzenia. W jednej kamerze do monitoringu znajdziesz wszystkie najważniejsze funkcje profesjonalnego monitoringu online.

Skorzystaj z aplikacji
i bądź w kontakcie.

Kamery do monitoringu współpracują z aplikacją YI Home, która jest dostępna na urządzenia mobilne, jak i komputery. Przy jej pomocy możesz uzyskać łatwy dostęp do kilku kamer jednocześnie i skorzystać z ich podglądu. Wystarczy tylko połączenie z internetem. Przy pomocy kamery WiFi YI Home można prowadzić rozmowy głosowe z bliskimi. Wbudowany mikrofon zapewnia czysty dźwięk bez żadnych zakłóceń. To bardzo wygodny sposób na rozmowę w doskonałej jakości.

Intuicyjna linia czasu –
łatwy powrót nagrań

W każdej chwili możesz powrócić do swoich zapisów z monitoringu kamery. Wszystko jest ułożone w prosty i przejrzysty sposób. Wystarczy parę kliknięć, aby dotrzeć do interesujących Cię materiałów. Kamery do monitoringu domu YI ułatwiają codzienne życie.

Obserwuj to Co ważne o każdej porze dnia i nocy, dzięki kamerom do domu.

Zaawansowane czujniki podczerwieni działają doskonale w nocy, dlatego niezależnie od pory możesz zobaczyć dosłownie wszystko. Skorzystaj z dedykowanej aplikacji i będąc poza domem sprawdź, co się w nim dzieje. Wszystkie kamery z podczerwienią do domu YI Home są łatwe i intuicyjne w obsłudze. Teraz możesz spokojnie wyjechać na wycieczkę, wyjść do pracy czy na spacer. Dedykowana aplikacja umożliwia monitorowanie domu z poziomu komputera lub smartfona.