Poznaj bliżej
nasze kamery VR

Technologia przyszłości jest już dostępna! Zabierz ze sobą nową kamerę YI 360 VR i przekonaj się sam ile możliwości kryje przed sobą wirtualna rzeczywistość. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości urządzenia, które są w stanie dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Nagrywaj, obrabiaj i udostępniaj swoje materiały filmowe. Produkty YI wciągają bez końca, dlatego daj się ponieść wyobraźni, jaką niesie za sobą technologia VR.

Promocja!
Wyprzedano

YI 360 VR Camera

1 949,00  1 699,00 

Najważniejsze cechy kamery YI 360 VR

  • Dwa obiektywy z kątem widzenia po 220º
  • Nagrywanie 5,7K w 30 kl/s
  • Możliwość transmisji live 360 na FB, YT i inne serwisy
  • Zapis na karcie MicroSD (do 128 GB)
  • USB-C
  • Darmowa aplikacja na telefon (WiFi)
  • Dedykowana aplikacja do edycji filmów na PC

Pierwsza kamera 360 od YI. Najwyższa jakość 5,7K, tranmisja live, panoramiczne zdjęcia i wideo. Wszystko zamknięte w małym, kompaktowym urządzeniu, które zmieści się w Twojej kieszeni. Od teraz nic nie umknie Twojej uwadze, zobacz świat w 360 z Yi VR.

Seria kamer 360 VR.
Poznaj obraz przyszłości.

Kamery 360 VR YI zostały zaprojektowane do nagrywania filmów w niezwykłej jakości. Zupełnie nowa perspektywa obejmuje wszystko, co znajduje się wokół Ciebie. Zaawansowana technologia zastosowana w naszych kamerach VR wynosi rejestrowanie filmów na zupełnie nowy, niespotykany dotąd poziom.

Niech całe otoczenie będzie Twoim najlepszym kadrem. Kamery VR mogą transmitować obraz na żywo w doskonałej jakości 4K. Intuicyjna obsługa i ogromna ilość funkcji daje możliwości, jakich do tej pory jeszcze nie widziałeś. Wejdź do świata YI i przekonaj się jak wygląda prawdziwa rewolucja.

System VR zrobiony z kamer sportowych
Podgląd do kamery VR przez telefon

Technologia jakiej
jeszcze nie widziałeś.

W naszych kamerach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, które sprawiają, że kamery VR są w stanie rejestrować obraz w najwyższej rozdzielczości 5.7K, co zostawia w tyle konkurencyjne rozwiązania. Z kamerami YI 360 VR możesz poczuć się jak profesjonalista. Skorzystaj z zaawansowanych ustawień i sprawdź, jak łatwo można wykonać materiał filmowy.

Nasze kamery mają wbudowany moduł WIFI, dlatego bez problemu możesz podzielić się swoimi nagraniami na żywo w 4K. Niech Twoi odbiorcy zadecydują, który element kadru chcą oglądać w danej chwili.Kamery VR nie ograniczają się tylko do nagrywania filmów. Skorzystaj z trybu fotograficznego i rób niesamowite zdjęcia panoramiczne. Dzięki funkcji Time-Lapse możesz na kilkusekundowym materiale pokazać zachodzące słońce czy ruch uliczny.

Nagrywaj, edytuj
i dziel się ze światem

Zaoszczędź czas i zajmij się obróbką materiału filmowego bezpośrednio na urządzeniu. Nasza dedykowana aplikacja została przez nas dopracowana w każdym calu, dlatego jest ona tak wyjątkowa. Pełna kompatybilność z system iOS i Android umożliwia podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, a także sterowanie funkcjami kamery VR. Z poziomu swojego smartfona możesz także edytować filmy, bez konieczności sięgania po komputer. W dosłownie kilka sekund możesz stworzyć niesamowity materiał i przy pomocy wbudowanego modułu WIFI udostępnić go w popularnych serwisach społecznościowych. Wybierz swoją kamerę VR, naciśnij jeden przycisk i zacznij nagrywać. To takie proste!

Kamera do filmów VR w perspektywie 180 stopni
Zestaw do filmów 360 złożony z kamer sportowych 4k

Szeroki kąt widzenia
tylko w kamerach VR

Wirtualna rzeczywistość pozwala się przenieść w dowolne miejsce niezależnie od tego, gdzie znajdujesz się w danym momencie. Rejestruj swoje wyjątkowe chwile i podziel się nimi ze swoimi znajomymi. Kamery nagrywające w 360 stopniach są nie tylko doskonałym narzędziem do nagrywania filmów z wakacji czy wycieczki za miasto. Obraz obejmujący bardzo szeroką perspektywę doskonale może sprawdzić się w nagrywaniu vlogów, a także biznesie.

Przedstaw swoim klientom koncepcję nagraną za pomocą kamery VR. Nasze urządzenie sprawdzi się zwiększy przed Tobą możliwości i otworzy drogę do sukcesu. Najwyższej jakości soczewki asferyczne w połączeniu z bardzo jasnym obiektywem nagrają wspaniałe materiały nie tylko na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach. Kamery 360 YI mają Ci do zaoferowania naprawdę dużo.