Realizacja zamówień

Dostawa jest realizowana w terminie do 48 godzin po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Wysyłka jest realizowana za pośrednictwem UPS Polska Sp. z o. o.

Aktualne koszty wysyłki wynoszą:

  • dla zamówień o wartości poniżej 600 zł:
    • Przesyłka kurierska – 14.90 zł
    • Przesyłka kurierska pobraniowa – 21.00 zł
  • dla zamówień o wartości powyżej 600 zł:
    • Przesyłka kurierska – 0.00zł
    • Przesyłka kurierska pobraniowa – 9.00zł

Produkty objęte przedsprzedażą (pre-order) są objęte darmową wysyłką po przedpłacie. W przypadku posiadania w koszyku innych produktów zamówienie korzysta z cennika powyżej. Nie ma możliwości wysyłki produktów objętych przedsprzedażą za pobraniem.

Zawartość każdej przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy wypełnić z kurierem protokół szkody / niezgodności.

Odbiór osobisty

W przypadku wybrania odbioru osobistego jako formy dostawy, koszt dostawy wynosi 0 zł. Odbiór osobisty w przypadku opłacenia zamówienia z góry płatnością błyskawiczną (PayU) lub płatnością przy odbiorze możliwy jest tego samego dnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00. W przypadku płatności przelewem, odbiór osobisty możliwy jest po zaksięgowaniu przelewu (zwykle w ciągu 48 godzin od przelania pieniędzy) od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod adresem http://yi.pl/kontakt.