Wybierz aplikację
która Cię interesuje

Do każdej z naszych kamer przygotowaliśmy specjalną aplikację, by umożliwić Ci wygodną obsługę urządzenia YI z poziomu smartfona lub komputera.

Podgląd do kamery VR przez telefon
Kamera sportowa 4k i smartfon z podglądem

Aplikacja YI Action

Oprogramowanie dostępne na urządzenia mobilne pozwoli Ci zdalnie zarządzać kamerą sportową YI Action oraz umożliwi obserwowanie obrazu na żywo z poziomu telefonu. Dostępna jest ona na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Aplikacja YI Home

Do naszych kamer domowych dostępne są aplikacje na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS, a także na komputery z systemem Windows, a także Mac OS. Dzięki aplikacji YI Home masz możliwość zdalnego podglądu obrazu z kamery, a także zarządzania jej ustawieniami.

Kamera do monitoringu, telefon oraz laptop
Wideo rejestrator samochodowy

Aplikacja YI Dash

Aplikacja dedykowana naszym wideorejestratorom umożliwi Ci podgląd obrazu z kamery na żywo, a także przeglądanie dotychczasowych nagrań. Dzięki niej możliwa jest także zdalna modyfikacja ustawień urządzenia. Aplikacja YI Dash dostępna jest na smartfony z systemami Android oraz iOS.

Aplikacja YI 360

Dzięki dedykowanej aplikacji do kamery YI VR 360 istnieje możliwość zdalnej zmiany ustawień urządzenia, podglądu istniejących nagrań oraz obrazu na żywo, a także błyskawicznego udostępnienia nagrań w social mediach. Aplikacja dostępna jest na smartfony z systemami Android oraz iOS.

Dostępna jest także aplikacja desktopowa do obróbki wideo YI VR 360, do pobrania tutaj.

Podgląd do kamery VR przez telefon